کد خبر: 85416971
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » فتنه سال 88 یکی از خطرناک ترین ترفندهای استکبار جهانی و دشمنان بود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
صدفی:

رئیس ستاد بزرگداشت 9 دی استان کرمان گفت:دشمنان انقلاب و نظام ماه ها و حتی سال ها تلاش کردند با یک سناریوی از پیش تعیین شده نسبت به براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
فتنه سال 88 یکی از خطرناک‌ترین ترفندهای استکبار جهانی و دشمنان بود

به گزارش کرمان خبر /مهدی صدفی در نشست سـتاد برگزاری مراسم 99 دی اظهار داشت: دشمنان انقلاب و نظام ماه‌ها و حتی سال‌ها تلاش کردند با یک سناریوی از پیش تعیین شده نسبت به براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام کنند.

رئیس ستاد بزرگداشت 9 دی استان کرمان گفت: فتنه سال 88 یکی از خطرناک‌ترین و پیچیده‌ترین ترفندهای استکبار جهانی و دشمنان بود که به‌وقوع پیوست اما ملت ایران با هدایت و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری در روز 9 دی نه‌تنها این توطئه را خنثی کرد بلکه بسیاری از معادلات دشمن را بر هم زدند.

صدفی در تشریح برنامه‌های اجرایی 9 دی اظهار کرد: برگزاری نشست‌ها و جلسات تبیینی، بصیرتی با حضور سخنرانان و کارشناسان نخبه، همایش‌ها، نمایشگاه‌های تبیینی، جلسات پرسش و پاسخ، تولید CD صوتی و تصویری از فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه بصیرت‌افزایی و حماسه 9 دی، تولید مستند، چاپ کتابچه، ویژه‌نامه، مسابقات ورزشی، ویژه برنامه‌های مساجد، پایگاه‌های مقاومت، ویژه برنامه‌های کودک و نوجوانان، هیأت‌های مذهبی، اصناف و بازاریان، محافل قرآنی و برنامه‌های متعددی در دانشگاه‌ها از جمله برنامه‌های این ایام است.

صدفی خاطرنشان کرد: تجمع بصیرتی و تبیینی 9 دی در همه شهرستان‌ها و بخش‌ها برگزار و در شهر کرمان روز پنجشنبه 9 دی همراه با سخنرانی آیت‌الله خاتمی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ساعت 9 و 30 دقیقه صبح مقابل حسینیه ثارالله برگزار می‌شود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین