کد خبر: 85594400
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 دي 1395
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
کتابهایی که شاید هنوز نخوانده باشید:

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

نه ده

به گزارش فاطر24؛ 9 دی، روز نمایش بصیرت ملت و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و ولایت فقیه است. روزی که در کارنامه مردم ایران همواره خواهد درخشید و برای همیشه در حافظه تاریخی این ملت ماندگار خواهد بود.

کتاب " نه ده" دل نوشته های حسین قدیانی است؛ پیرامون حوادث نه دی، که انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی

آن را منتشر کرده است.

حسین قدیانی در این کتاب به مرور حوادث نه دی پرداخته و با زبانی متفاوت از آنچه که تابه حال راجع به 9 دی گفته شده، خاطرات و دل نوشته هایش را بر روی کاغذ آورده است. لحن کتاب خودمانی است اما هر جا که لازم بوده از آرایه های ادبی، سجع و ایهام و کنایه بهره برده است.این کتاب که در مدت اندکی به چاپ چهارم رسیده است در 508 صفحه تنظیم شده است.

در بخشی از این کتاب آمده است:

امسال " ما همه پیرو خط رهبر" بودیم، اما تیراژ خبر تغییر کرد. امسال سران فتنه برعکس مردم به جای آنکه از ولایت خط بگیرند به خطا افتادند و از صدای آمریکا خط گرفتند. امسال شیخ از آراء باطله شکست خورد و در انتخابات تقلب شده.

امسال فائزه از نیاوران آمد تا در میدان انقلاب مخملین ساندویچ چیز برگر بخورد. امسال مهدی هاشمی در رفت و عبدالمالک ریغو به چنگ عدالت افتاد.

امسال سال عجیبی بود. انقلاب کاری با فرزندانش نداشت اما برخی از فرزندان ناخلف انقلاب خواستند انقلاب را دو لپی بخورند. امسال انقلاب مجبور شد گوش فرزندان تخسش را بگیرد. امسال سران فتنه ولخرجی کردند در غفلت و تا می توانستند از تاناکورای BBC کالای بی بصیرتی، خبر بنجل خریدند.

ما اما باز هم یوسف را خریدیم. یوسف ا در چاه نبود. ماه بود و در آسمان می درخشید. ما او را از خدا، از روح خدا و به قیمت اشک پشم ستاره ها خریدیم. اثبات ولایت خامنه ای در قطرات اشک قنوت نماز شب مادر شهید شیرودی؛" اللهم احفظ قائدنا سید علی خامنه ای"

"من با انقلاب اسلامی، با ولایت قثیه و با خون پدر شهیدم عهد بسته ام که دستبوس خدمتگزاران کشورم باشم"

"یک حسی در دل من می گوید احمد متوسلیان زنده است. دلیلی برایش ندارم ولی احساس خوبی به من می گوید حاج احمد به هین راحتی ها شهید نمی شود.

آهای برادر احمد! بیا و یکی از آن کشیده هایت را بخوابان در گوش این خواص بی بصیرت و از خواب غفلت بیدارشان کن.

صدای مرا از پشت بیسیم نمی شنوی؟ یادت می آید از همه آقایان زوتر فهمیدی بنی صدر منافق است؟ یادت می آید به عتاب گفتی از هلی کوپتر این نامرد به زمین بنشیند، خودم آن را می زنم؟ والله تو از همان اول می دانستی که امام به بنی صدر رای نداده است."

 

شما می توانید این کتاب را از کتابخانه های عمومی تهیه فرمائید.


انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین