کد خبر: 85746840
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » الهام حمیدی از مردم نظر خواست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

الهام حمیدی بازیگر «خیلی دور خیلی نزدیک» درباره توجه زیاد برخی مردم به کریسمس و جشن های خارجی مطلبی را در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
به گزارش کرمان خبر به نقل از فرهنگ نیوز، این بازیگر با انتقاد از کم‌لطفی به سنن ایرانی نوشت: «با اینکه خیلی به فرهنگ و سنن ایرانی و باستانی خودمون کم لطف و بی‌وفا شدیم و همه منازل و فضای مجازی از المان‌ها و تصاویر کریسمسی پرشده، لازم می‌دونم توجه همه ایرانیان به پاسداشت و بزرگداشت جشن‌ها و اعیاد ایرانی و اسلامی خودمان جلب کنم‌.»
 
او در ادامه ضمن تبریک سال نو میلادی نظر مردم را درباره گرایش بیش از حد به جشن‌های خارجی جویا شد. حمیدی در این باره نوشت:‌ «سال نو میلادی رو با احترام تبریک می‌گم به تمام هموطنان مسیحی کشورم و همینطور ارامنه جهان و امیدوارم سال نو میلادی سالی سرشار از صلح و دوستی باشه و خیلی دوست دارم بدونم دلیل گرایش بیش از حد این روزهای ما به جشن‌های خارجی مثل کریسمس و هالووین و ... نسبت به جشن های خودمون از نظر شما چیه‌؟
 
1- کار خوب فرهنگی نکردن روی جشن های و آئین های باستانی؟ 2- غریبه‌نوازی و فرهنگ مرغ همسایه غازه؟ 3- ادب و احترام و صرفا عرض تبریک؟  4 - زیبایی و رنگ و جلوه بهتر و بیشتر نمادهای کریسمس نسبت به هفت سین نوروز‌؟ 5- و کلی دلایل و مسائل دیگه می تونند باشند که چرا توجه ما به کریسمس بیشتر شده؟»
 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین