کد خبر: 85803183
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 دي 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - بیوگرافی » ممانعت از حضور نوازنده زن در کنسرت «بنیامین»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - بیوگرافی:

ممانعت از حضور نوازنده زن در کنسرت «بنیامین»


آکاایران  

به گزارش ایلنا، کنسرت «پری زاد» بنیامین بهادری شب گذشته(یکشنبه ۵ دی ماه) در حالی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت که «ملانی آوانسیان» (نوازنده ویلن سل و برادر استیو آوانسیان، نوازنده درامز ارکستر بنیامین موزیک) اجازه حضور و ساز زدن در هیچ کدام از دو سانس این کنسرت را علیرغم طی شدن مراحل معمول اداری پیدا نکرد تا صندلی این نوازنده تا انتهای این کنسرت خالی بماند.

 

,بنیامین بهادری, عکس بنیامین بهادری, بیوگرافی بنیامین بهادری,[categoriy]

ممانعت از حضور نوازنده زن در کنسرت «بنیامین»

بنیامین بهادری, عکس بنیامین بهادری, بیوگرافی بنیامین بهادری

آکاایران: ممانعت از حضور نوازنده زن در کنسرت «بنیامین»

 

به گزارش آکاایران سلیم احمدی (مدیر برنامه های بنیامین بهادری) درباره این اتفاق گفت: تمام مراحل معمول اداری برای حضور ملانی آوانسیان در شب میلاد حضرت عیسی (ع) طی شده بود و امیدوار بودیم که در این شب عزیز که برای هموطنان مسیحی شب ویژه ای است، بتوانیم در کنار این هنرمند مسیحی و محترم اجرای خوبی را برای حاضرین در سالن داشته باشیم. ولی تنها دقایقی پیش از این کنسرت متاسفانه از حضور ایشان روی استیج ممانعت به عمل آمد و ما هم به احترام این هنرمند و مردمی که در سالن منتظر اجرای ایشان بودند و تبعیت از قانون، صندلی خالی و ساز ایشان را به صورت نمادین روی صحنه قرار دادیم.

 

بنیامین بهادری نیز در سخنانی کوتاه دقایقی پس از این کنسرت درباره حواشی این اجرا گفت: اعتقاد دارم اکثر مدیرانى که در جریان حضور ملانى آوانسیان به عنوان نوازنده بودند با حضور ایشان مخالفتى نداشتند چون شخصاً با چند نفر حرف زدم و دیدم هر کدام تا جایى کمک کردند و ما امیدوار بودیم. ولى متأسفانه یک نفر کار را خراب کرد که البته به زودى دستش رو خواهد شد. خوشحالم از اینکه انرژی سالن آنقدر خوب بود که حال همه عوض شد. «استیو و ملانی آوانسیان» قطعا دو ستاره مهم کنسرت پریزاد بودند. استیو با ساز زدن و ملانی آوانسیان با صندلی خالی اش در روز میلاد مسیح (ع) در ذهن ها ماندگار شدند.

 

این خواننده ابتدای کنسرت خود را با قطعه این روز ها پرطرفدار فیلم سلام بمبئی یعنی «یه بار دیگه اشتباه کن» آغاز کرد تا قطعات این فیلم برای نخستین بار در کنسرت بنیامین به صورت زنده اجرا شوند و با همخوانی دوستداران بنیامین توام شود.

 

عاشق شدم، کجای دنیای و آشوب سه قطعه ای بودند که بنیامین در ابتدای کنسرتش پس از قطعه «یه بار دیگه اشتباه کن»، پشت سر هم خواند و پس از اجرای این قطعات رو به حاضرین در سالن گفت: سلام به همه عشاق تهرانی. کسی که در این روز وسط هفته و این ساعت از روز و از همه مهم تر این هوای بارانی و مه، به این کنسرت آمده حتما عشقی عمیق در زندگی اش دارد. خوشحالم که در این موقعیت با هم قرار است لحظات عاشقانه ای را تجربه کنیم.

 

تنگ غروب، مدار، تله پاتی، لیلی در پائیز و خاطره ها قطعات بعدی کنسرت بنیامین را تشکیل می دادند و این خواننده به رسم تمام برنامه هایش در هنگام اجرای قطعه «شناسنامه» از همه حاضرین خواست که با او در این قطعه همخوانی کنند و اواخر این اثر را نیز به قطعه قدیمی «ای که توئی همه کَسَم» وصل کرد تا همخوانی جالبی با همراهی دوستدارانش در این بخش داشته باشد.

 

اجرای قطعه «منو ببخش» که یکی از ماندگار ترین آثار با صدای «ناصر عبداللهی» و آهنگسازی بنیامین بهادری بود، سوپرایز ویژه این خواننده برای دوستدارانش بود که به نوعی ادای دین و ادای احترام به این خواننده قدیمی پاپ در کشور به حساب می آمد. بنیامین پس از اجرای این اثر از همه حاضرین در سالن خواست که برای «ناصریا» و یاد و خاطرات خوبش دست بزنند.

 

در بخش هایی از این کنسرت نیز تصویر و آوای ویلن مرحوم «نیما وارسته» پخش شد که بنیامین در این لحظه گفت: الان که تصویر نیما وارسته را دیدم، احساس کردم که چقدر دلم برایش تنگ شده است. آنقدر ها برای من اهمیت ندارد که او امروز روی صحنه نیست. چون اعتقاد دارم او با موسیقی اش همیشه در یاد ها مانده و می ماند. نیما بهترین تنظیم کننده و بهترین نوازنده ای بود که با هم کار کردیم و مثل تشویق جانانه ای که برای «ناصریا» از سالن شنیدم، می خواهم همان قدر محترم و قوی برای نیما وارسته دست بزنید.

 

دوری، رباط، عشق داغ من، هفته عشق، عشق احساسه، لکنت و اجرای مجدد قطعه «تله پاتی» انتهای کنسرت «پری زاد» بنیامین را تشکیل دادند که با یک صندلی خالی و ویلن سل ای که هرگز صدایش در سالن نپیچید، شامگاه ۵ دی ماه را به روزی پرخبر و پرحاشیه و پرجیغ تبدیل شد.

 

محمد موجرلو، استیو آوانسیان، علی موسوی، کیوان فرشید نیا و آرش احمدی نوازنده های ارکس تر «بنیامین موزیک» را تشکیل می دادند که «علیرضا میرآقا» رهبری این ارکستر را برعهده داشت.

 

این کنسرت ازسوی موسسه آوای باران و تهیه کنندگی منوچهر حسنی روی صحنه رفت و سلیم احمدی نیز همچون گذشته مدیریت برنامه های بنیامین را برعهده داشت و «مسعود دایی» نیز مدیر اجرایی گروه «بنیامین موزیک» بود.

 از بازیگران بیشتر بدانید

  • مقصر مرگ همسر بنیامین شناسایی شد
  • بنیامین بهادری: سه سال با چراغ خاموش حرکت کردم / رمانتیک بودن بد نیست
  • روایات متفاون از جزئیات تصادف بنیامین بهادری و مرگ همسرش!
  • جزئیات و علت مرگ همسر بنیامین خواننده معروف
  • 5خواننده پردرآمد ایرانی کدامند؟ + عکس
  • بنیامین، فریدون و محسن یگانه در یادمان «ناصریا»+عکس

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین