کد خبر: 85817495
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 دي 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » نه دی مقابله با اسلام لیبرال بود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
باز خوانی نه دی ؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

r7U9aGpXEV5r

به گزار ش فاطر 24 ، در حالی به روز تاریخ ساز نه دی نزدیک می شویم که به یاری خداوند  چندین ماه  آشوب و فتنه به پایان رسید . در این بین نکته های فراوانی وجود دارد که نشان می دهد مبارزه ی چنیدین ساله ی خط حزب الله با این جریان لازم بود . شاید دستور قرآنی زیر به صراحت ما را بر آن داشته است که به بصیرت افزایی های خود ادامه دهیم .

إِنَّما جَزاءُ الَّذینَ یُحارِبُونَ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَ یَسْعَوْنَ فِی الْأَرْضِ فَساداً أَنْ یُقَتَّلُوا أَوْ یُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدیهِمْ وَ أَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلافٍ أَوْ یُنْفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذلِکَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیا وَ لَهُمْ فِی الْآخِرَةِ عَذابٌ عَظیمٌ

جز این نیست که کیفر کسانی که با خدا و رسول او می جنگند و در زمین به فساد و تبهکاری می پویند این است که کشته شوند ، یا بر دار آویخته گردند ، یا دست ها و پاهای شان بر خلاف جهت یکدیگر بریده شود و یا از آن سرزمین تبعید گردند. این برای آنها خفّت و خواری در دنیاست و آنان را در آخرت عذابی بزرگ است. مائده 33

آشوب و از بین رفتن نظم عمومی  تحفه ایی بود  که سران فتنه به ارمغان آوردند و با ادعای از اساس دروغ تقلب،حلاوت حضور پرشور  در انتخابات را در کام ملت زهراگین کردند.

فتنه  به هدف خود نرسید و این  نه بدست مسئولانی که خود را کارگزار  انقلاب می دانستند بلکه بدست مردمی که خود را وارث به حق این انقلاب می داستند انجام شد. با ملاحظه ایی گذرا در انتصابات و موضع گیری های اخیر برخی ، بیم آن می رود که پروژه تطهیر سران فتنه و معارضان و معاندان نظام را در سر داشته باشند وهمسو با دشمنان قسم خورده ی این نظام عرصه را برای سوءاستفاده ی هرچه بیشتر دشمن فراهم سازند.

مجریان  فتنه عوامل نفوذی جبهه استکبار و پیاده نظام دشمن بودند که در پازل براندازی نظام مشارکت فعال داشتند  و تکلیف آنها مشخص است ، با این حال نکته ی قابل تأمل این است که موضع گیری های برخی دولتمردان ومسئولین با فتنه مشخص نیست و نه تنها حاضر به برائت جویی از فتنه نیستند بلکه در کمال تعجب  سخن از خواسته ی نامشروع رفع حصر میزنند و براستی این مواضع را نمیتوان چیزی جز تقابل اسلام لیبرالی با اسلام ناب محمدی دانست.

 اما نکته ایی که باید به گوش برخی ساده اندیشان برسانیم که بدانند دانشجویان به عنوان چشم بیدار جامعه از مدت ها قبل در حال درصد کردن این اقدامات شیطنت برانگیز می باشند و لیکن نه تنها جنبش های دانشجویی بلکه همه آحاد ملت با هیچکس عهد اخوت نبسته اند و این اشخاص تا زمانی از حمایت مردم برخوردارند که از اصول اصیل انقلاب تخطی نکرده باشند و از ولایت فقیه ذره ایی منحرف نشوند چرا که  به فرموده امام (ره) ملاک و میزان هرکس حال فعلی اوست.


انتهای پیام / زهرا احمدی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین