کد خبر: 86342625
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » آمار و ارقام اشتغال در کشور را به مردم بگویید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
صابری در مورد گفتگو رییس جمهور با مردم گفت :

صابری عنوان کرد:اینگونه گفتگو هاواطلاع مستقیم مردم از نحوه عملکرد دولت باعث که میشود که مردم ضمن افزایش امید واعتماد نسبت به مسئولین، در جریان کلیه امور قرار بگیرند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
آمار و ارقام  اشتغال در کشور را به مردم بگویید

دکتر سید حسین صابری  فعال سیاسی اصولگرا در کرمان درگفت وگو با پایگاه تحلیلی خبری "کرمان خبر "درخصوص ارزیابی گفتگوی تلویزیونی شب گذشته دکتر حسن روحانی  رئیس جمهورکشور با مردم اظهار داشت:در یک ارزیابی کلی گفتگوی ادواری رئیس جمهور با مردم از جهاتی دارای اهمیت وفایده است به نوعی آرامش خاطر به مردم را به دنبال خواهد داشت وبه جهتی هم ارائه گزارش عملکرد  اقدامات دولت در حوزه های مختلف سیاسی اقتصادی اجتماعی به مردم خواهد بود .

وی گفت:اینگونه گفتگو هاواطلاع مستقیم مردم از نحوه عملکرد دولت باعث که میشود که مردم ضمن افزایش امید واعتماد نسبت به مسئولین، در جریان کلیه امور قرار بگیرند.

این فعال سیاسی با اشاره به گفتگوی تلویزیونی شب گذشته رئیس جمهور با مردم عنوان کرد:آقای روحانی در صحبت های شب گذشته شان محور های مختلفی را مورد بحث وارزیابی قرار دادند یکی  از محور های مهم صحبت های ایشان  در حوزه اشتغال بود که یکی از مهم ترین موضوعات کشور است .

صابری تصریح کرد:ما بر این باوریم که مسئله اشتغال یکی ازاولویت های  مهم در بالارفتن شاخص های مهم اقتصادی است ودر قطع وابستگی به سایر کشورهای وکمک به توان تولید واستفاده از ظرفیت های داخلی وتحقق مسئله مهم ومد نظر مقام معظم رهبری یعنی همان  مسئله اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل  وافزایش امیدواری واعتماد عمومی مردم به مسئولین تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی افزود: باید توجه داشته باشم که مسئله اشتغال امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های هر خانواده ایرانی وبه ویژه جوانان ومحصیل در جامعه است ،وباتوجه به صحبت های  آقای روحانی  مبنی براینکه بحث بیکاری در بین جوانان در خانواده های خود مسئولین هم وجود دارد نشان از آن دارد که به یاری خداوند عدالت در جامعه ما حاکم است واگر امکانات ورفاهی وجود دارد به همه مردم است واگر مشکلی وجود دارد برای همه است وتفاوتی میان مردم عادی ومسئولین وجود ندارد.

صابری در ادامه با اشاره به آمار وارقام های ارائه شده توسط مسئولین تاکید کرد:تقاضا داریم که مسئولین امر در زمینه اشتغال آمار واطلاعات را به صورت دقیق وجزئی تر به تفکیک در هر بخش به اطلاع مردم برسانند تا موجب بالارفتن سطح آگاهی وایجاد همدلی در بین مردم ومسئولین شود.

 صابری مسئله کنسرت ها وحواشی پیرامون آن را موضوعی دسته چندمی وبی اهمیت دانست وافزود:مطرح کردن موضوع برگزاری ویاعدم برگزاری کنسرت از سمت ریاست جمهور عموما یک وجهه مزاح وطنز داشت که برای رفع خستگی ها باشد وگرنه این مسئله آنقدر ها هم مهم نیست که برگزار شدن ویا نشدن آن تاثیری درمشکلات ومعضلات جامعه داشته باشد چنانچه که شاید خود باعث بروز برخی مشکلات ومعضلات اجتماعی هم بشود.

 

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین