کد خبر: 86372473
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » ارتقاء دانش و مهارت های پلیس با توجه به شرایط منطقه ای امری با اهمیت و ضروری است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی استان کرمان:

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: اکثر چالش ها و آسیب های اجتماعی به دلیل ضعف در آموزش رخ می دهد و ضروری است که فرماندهان و مدیران اهمیت این موضوع را به زیر مجموعه خود گوشزد کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
ارتقاء دانش و مهارت های پلیس با توجه به شرایط منطقه ای امری با اهمیت و ضروری است

به گزارش کرمان خبر /سردار رضا بنی اسدی فر در آئین افتتاح ششمین دوره آموزشی بصیرت فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: کارکنان پلیس باید دانش، مهارت، بصیرت و آگاهی خود را افزایش دهند و آسیب های اجتماعی را شناسایی کنند.
وی ادامه داد: اکثر چالش ها و آسیب های اجتماعی به دلیل ضعف در آموزش رخ می دهد و ضروری است که فرماندهان و مدیران اهمیت این موضوع را به زیر مجموعه خود گوشزد کنند. 
وی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی به صورت مداوم اظهار کرد: ارتقاء دانش و مهارت های پلیس با توجه به شرایط منطقه ای امری با اهمیت و ضروری است لذا باید با بصیرت افزایی و اشراف اطلاعاتی در حوزه های مختلف تهدیدات را شناسایی کنیم. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: ملاک و شاخص در اجرای ماموریت ها قانون است و اگر قوانین به صورت کامل اجرا شوند آسیب پذیر نخواهیم بود.
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان نیز عقلانیت و خردورزی را لازمه بصیرت دانست و گفت: امروزه با توجه شرایط حساسی که در منطقه حاکم است، شاهد جنگ مذهب علیه مذهب در غرب آسیا هستیم که هدف نهایی دشمنان تجزیه کشورهای این منطقه است که در این راستا جمهوری اسلامی توانسته با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی این معادلات را تغییر دهد و دشمنان را ناکام کند.
خلیل همایی راد افزود: یکی از اهداف دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی در درون کشور، تلاش برای درگیری گروه های درون نظام و سیاه نمایی مسائل اجتماعی است. 
وی با تاکید به ضرورت تجزیه و تحلیل و ریشه یابی معضلات اجتماعی در حوزه امنیت، اقتصاد و فرهنگ بیان کرد: ضروری است نهادهای متولی امر با تعامل و همکاری برای رفع معضلات و ریشه یابی مشکلات اجتماعی از بار مسئولیت پلیس بکاهند. 
ششمین دوره آموزشی بصیرت فرماندهی انتظامی استان کرمان در چهار روز متوالی در مجتمع آموزشی اندیشه با حضور روسای کلانتری و پاسگاه شهرستان های استان کرمان در حال برگزاری است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین