کد خبر: 86376042
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » طرح مثلث توسعه اقتصادی در قلعه گنج موجب هم افزایی مردم وایجاد فرصت های شغلی شده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه قلعه گنج:

در زمینه طرح مثلث توسعه اقتصادی اقدامات صورت گرفته درقلعه گنج بحمدالله مثبت بوده است واتفاقات خوبی را برای شهرستان قلعه گنج به دنبال خواهد داشت.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
طرح مثلث توسعه اقتصادی در قلعه گنج موجب هم افزایی مردم وایجاد فرصت های شغلی شده است

به گزارش کرمان خبر /اکنون حدود 3سال است که طنین صدای رسای مدیریت استان بر تکرار واژه های مثلث توسعه اقتصادی استان کرمان به گوش مردمان کرمان و ایران می رسدلذا باید به افکار عمومی برای انتظار رویش و نمایش اقدامات و پیگیری های استاندار کرمان حق داد.

گزارش هایی که در هر مناسبت پیش و پس جلسات استان با حضور یاعدم حضور استاندار محترم در خصوص موفقیت های شگرف مثلث توسعه اقتصادی استان بیان می شود در صورت فرض صحت صد در صدی بی شک نمی توانند روزنه ی روشنی برای امید به دستیابی به توسعه پایدار و حصول مدارج پیشرفت تلقی  شوند .

در همین راستا وبه جهت پیگیری اقدامات صورت گرفته درزمینه تحقق مسئله اقتصاد مقاومتی وطرح مثلث توسعه اقتصادی کرمان نظر ائمه جماعت شهرستان های جنوب کرمان به ویژه قلعه گنج که یکی از الویت های این طرح بوده اند را در خصوص میزان رضایتمندی مردم ومسئولین در شهرستان های مربوطه درباره طرح مثلث توسعه اقتصادی وآثار وبرکات آن جویا شده ایم که در ادامه میخوانید:

حجت الاسلام احمد نجنو امام جمعه شهرستان قلعه گنج دراین زمینه اظهار داشت: در زمینه طرح مثلث توسعه اقتصادی اقدامات صورت گرفته درقلعه گنج بحمدالله مثبت بوده است واتفاقات خوبی را برای شهرستان قلعه گنج به دنبال خواهد داشت.

 وی افزود:باتوجه به الویت قرار گرفتن شهرستان قلعه گنج برای عملیاتی کردن طرح مثلث توسعه این مسئولیت به بنیاد امور مستضعفان محول شد که درچندین حوزه مورد اجرا قرا گرفته است یکی از این حوزه ها افزایش هم افزایی مردم روستا وشهرستان بوده است ،ایجاد یکسری زیر ساخت ها وکارخانه ها که کمک ویژه ای به بحث اشتغال آفرینی داشته است هم از اقدامات مهم وتاثیر گذار اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان قلعه گنج است.

امام جمعه قلعه گنج تصریح کرد: ایجاد  یک مجتمع دامپروری با توان پرورش هزار راس دام  در منطقه موجبات کمک به دامپروران را فراهم کرده است ،از دیگرقدامات مسئولین در شهرستان قلعه گنج استفاده از ظرفیت معادن موجود است که اقدامات اولیه آن ها صورت گرفته است.

نجنو با اشاره به تاسیس هتل برای جذب گردشگردر منطقه  افزود:با کمک بنیاد امور مستضعفان وحمایت های ماالی واعتباری توسط استاندار کرمان یک هتل با امکانات رفاهی در این منطقه تاسیس شده است به دنبال شناساندن ظرفیت گردشگری منطقه جازموریان هستیم .

وی در پایان با اشاره به تاثیرات فرهنگی واجتماعی توسعه اقتصادی در شهرستان قلعه گنج عنوان کرد: با گسترش روز افزون این پیش رفت ها وافزایش زیر ساخت های اقتصادی جوانه امید در دل  مردم منطقه جوانه زده است وافزایش فرصت کار واشتغال باعث خوشحالی مردم وجوانان در این منطقه شده است وباعث شده است که خانواده هایی که به سایر شهرستان ها مهاجرت کرده بودند به سمت محل زندگی خود باز گردند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین