کد خبر: 86422093
تاریخ انتشار: سه شنبه 14 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » استقبال بیش از 79 هزار نفر بازنشستگان کشوری از سهام بیمه ملت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از استقبال بیش از 79 هزار نفر از بازنشستگان تحت پوشش این صندوق از خرید سهام بیمه ملت خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
استقبال بیش از 79 هزار نفر بازنشستگان کشوری از سهام بیمه ملت

به گزارش  کرمان خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود اسلامیان با اعلام این خبر، گفت: از اول دی ماه 95 تا روز گذشته (شنبه) بیش از 79 هزار نفر از بازنشستگان کشوری با مراجعه به سایت صندوق و دفاتر پیشخوان دولت، برای واگذاری سهام بیمه ملت ثبت نام کرده اند. 

اسلامیان اظهار داشت: سهام بیمه ملت در قالب وام قرض الحسنه با بازپرداخت 36 ماهه برای 100 هزار بازنشسته کشوری در نظر گرفته شده و ماهانه 20 هزار تومان از حقوق بازنشسته متقاضی این نوع سهام کسر می شود. 

وی تاکید کرد: با توجه به استقبال بازنشستگان کشوری از واگذاری سهام بیمه ملت و مهلت ثبت نام که تا روز چهارشنبه 15 دی ماه ادامه دارد، لازم است تا بازنشستگان متقاضی ثبت نام خود را به آخرین روز موکول نکرده و از هم اکنون برای خرید سهام بیمه ملت اقدام کنند.

اسلامیان یادآور شد: بازنشستگان کشوری می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان سراسر کشور یا از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir اقدام به ثبت نام برای خرید سهام بیمه ملت کنند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین