کد خبر: 86497812
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » سرطان چیزی جز کمبود ویتامین B۱۷ نیست/ دنیای استعمار سرطان را تبدیل به یک تجارت کرده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ادوارد گریفین در کتاب"world without cancer" می گوید؛

نویسنده کتاب دنیای بدون سرطان، می گوید؛ سرطان عبارت است از فقط کمبود ویتامین B۱۷ و چیز دیگری نیست؛ دنیای استعمار و دشمنان بشریت صنعت سرطان را ایجاد و آن را تبدیل به یک تجارت کرده اند و از سرطان درآمدهای میلیارد میلیاردی کسب می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
سرطان چیزی جز کمبود ویتامین B۱۷ نیست/ دنیای استعمار سرطان را تبدیل به یک تجارت کرده‌ است

به گزارش کرمان خبر به نقل از خبرگزاری سینا؛ ادوارد گریفین نویسنده کتاب "world without cancer" می‌گوید: تئوری متابولیک بیماری سرطان حاکی از این است که سرطان چیزی نیست جز کمبود ویتامین B17.

 

وی می‌گوید: من مدتهای زیادی زمان و منابع شخصی خود را در این زمینه صرف کرده‌ام و باور نمی‌کنم که چیزی به نام بیماری سرطان وجود داشته باشد؛ اطلاعات پزشکی عنوان می‌کند ویتامین B17 یک راه درمانی برای سرطان است.

 

دکتر گریفین، در ادامه عنوان می‌کند؛ سرطان مرض نیست، تجارت است! در واقع، کلمه‌ای به نام سرطان دروغ است؛ سرطان آنقدر شیوع پیدا کرده که پیر، جوان، کودک و همه را مبتلا کرده است اما آیا می‌دانید که کتاب "world without cancer" یعنی دنیای بدون سرطان، هنوز اجازه ترجمه به خیلی از زبانهای دنیا را پیدا نکرده است.

 

این نویسنده کتاب، تاکید دارد سرطان عبارت است از فقط کمبود ویتامین B17و چیز دیگری نیست؛ دنیای استعمار و دشمنان بشریت صنعت سرطان را ایجاد و آن را تبدیل به یک تجارت کرده‌اند و از سرطان درآمدهای میلیارد میلیاردی کسب می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه سرطان به صورت یک صنعت درآمده است، گفت: در حالی که راه درمان این بیماری، خیلی وقت پیش پیدا شده که همان کمبود ویتامین B17است.

 

 

"مرگ سرطان" امکانپذیر است

گریفین، توصیه می‌کند: جوانه گندم بخورید، جوانه گندم داروی اعجاب آور ضد سرطان است؛ جوانه گندم منبع غنی اکسیژن مایع و حاوی قویترین ماده ضد سرطان طبیعت به نام "Ieatril" است که این ماده در هسته سیب نیز موجود است؛ قبلا در کتابی به نام "مرگ سرطان" موفقیت درمان با "leatril" بالای 90 درصد بیان شده است .

 

منابع آمیگدالین یا ویتامین  B17 عبارت است از:

هسته یا دانه میوه جات که بیشترین غلظت ویتامین B-17 در طبیعت را شامل می‌شود که شامل هسته سیب، زردآلو، هلو، گلابی، آلو و آلو بخارا است.

غلات لوبیاها شامل باقلا، جوانه عدس، لیما و نخود فرنگی

مغزها شامل بادام تلخ، غنی‌ترین منبع B-17 در طبیعت‌ و بادام هندی

توت‌ها شامل تقریبا همه توت‌ها مانند توت سیاه، قره‌قاط، تمشک و توت فرنگی

دانه‌ها شامل کنجد، بذر کتان، بلغور جو دو سر، جو، برنج قهوه‌ای، بلغور گندم سیاه، بذر کتان، ارزن و چاودار

این ویتامین در غلات و هسته زردآلو، مخمرآبجو، شلتوک برنج و کدوحلوایی نیز یافت می‌شود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین