کد خبر: 86729817
تاریخ انتشار: شنبه 18 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » فرهنگ و هنر ابزار مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه است.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان عنوان کرد: فرهنگ و هنر ابزار مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی به جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
 فرهنگ و هنر ابزار مناسبی برای معرفی دستاوردهای  انقلاب اسلامی به جامعه است.

به گزارش کرمان خبر/محمدرضا علیزاده شب گذشته در نخستین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر گفت: آن چه به ما، به عنوان اعضای این کمیته محول شده است، استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و اقدامات صورت گرفته در طول چند سال پس از انقلاب است.

وی عنوان کرد: فرهنگ و هنر ابزار مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی به جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان است.

علیزاده با اشاره به لزوم استفاده از ابزار نوین ارتباطی تصریح کرد: خانه های فرهنگ دیجیتال از جمله فرصت هایی است که می توانیم از آنها برای تولید محتوا و اطلاع رسانی در فضای مجازی کمک بگیریم و در این زمینه نقش موثری داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان همچنین به اجرای برنامه های صحنه ای، نمایش ها، اجرای موسیقی و جنگ های شادی اشاره کرد و افزود: همه دستگاه ها و نهادهایی که برای ایام دهه فجر برنامه های صحنه ای عمومی تدارک دیده اند، لازم است ۲۵ روز پیش از اجرا، اسامی هنرمندان را برای اخذ مجوز های لازم از مبادی ذی ربط به کمیته فرهنگی و هنری دهه فجر یا معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اعلام کنند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین