کد خبر: 86918145
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » شهرداری در پیشبرد پروژه های عمرانی شهری به کمک مردم نیاز دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
شهردار کرمان

شهردار کرمان گفت:مردم باید عوارض شهری را بپردازند و بدانند که شهرداری بودجه و درآمد دولتی ندارد و این مردم هستند که می توانند شهر خود را بسازند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
شهرداری در پیشبرد  پروژه های  عمرانی شهری به کمک مردم نیاز دارد

به گزارش کرمان خبر /علی بابایی شهردار کرمان درخصوص به ‌طول انجامیدن پروژه‌ پل سیدی گفت: ساخت پل سیدی متوقف نشده و  منتظر دریافت اوراق قرضه هستیم که به پیمانکار بدهیم تا کار با سرعت بیش‌تری پیش برود.

وی افزود: دهانه‌ چهارم و پنجم پل سیدی در حال آماده شدن است و فقط دو دهانه باقی مانده است.

شهردار کرمان با بیان اینکه اگر کمبودهای مالی شهرداری جبران شود، پروژه‌های عمرانی هر چه زودتر به پایان می‌رسند، گفت: مردم باید عوارض شهری‌ را بپردازند و بدانند که شهرداری بودجه و درآمد دولتی ندارد و این مردم هستند که می‌توانند شهر خود را بسازند.

بابایی ادامه داد: از گروهی از مردم که در پرداخت عوارض شهری پیش‌قدم هستند و با شهرداری همکاری دارند، تشکر می‌کنم و از همه‌ مردم می‌خواهیم مشارکت کنند.

وی افزود: حقوقی که شهرداری برای امور مختلف مربوط به شهر ازجمله جمع‌آوری زباله و زیباسازی شهر به کارکنان خود می‌پردازد، مثل سایر ارگان‌ها از سوی دولت تامین نمی‌شود؛ بلکه شهرداری باید از عوارض و حق شارژی که از مردم می‌گیرد، حقوق کارکنان را پرداخته و پروژه‌های عمرانی شهر را به پیش ببرد.

شهردار کرمان با بیان اینکه شهرداری در اجرای پروژه‌ بازسازی و مرمت حمام ظهیرالدوله و کاروانسرای حاج‌آقاعلی نقش کلیدی نداشته و فقط همکاری می‌کند، تصریح کرد: شهرداری کار بازسازی حمام باغ‌لـله را در دست اجرا دارد که با پیشرفت ۶۰ درصدی در حال انجام است و حمامی که تقریبا تخریب شده بود، بازسازی می‌شود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین