کد خبر: 87006047
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 دي 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » محور اصلی دومین کنگره ملی پیامبر اعظم(ص) پیام مقام معظم رهبری به جوانان غرب است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان گفت: بحث وحدت بین شیعه و سنی در استان کرمان برای ما بسیار قابل اهمیت است

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
محور اصلی دومین کنگره ملی پیامبر اعظم(ص) پیام مقام معظم رهبری به جوانان غرب است

محمد ابدالی تکلو  مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر در تشریج جزئیات دومین گنکره ملی پیامبر اعظم در کرمان اظهار داشت:بعد از پایگاه‌های مقاومت بسیج، کانون‌های فرهنگی و هنری دومین میزان گستردگی را در سطح مساجد کشور دارند.

وی با اشاره به اینکه بحث وحدت بین شیعه و سنی در استان کرمان برای ما بسیار قابل اهمیت است خاطر‌نشان کرد: بنا به سیاست‌های ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور هر استان باید در ارتباط با شخصیت یکی از معصومین (س) برنامه‌ای را اجرایی کند که استان کرمان شخصیت گرانقدر نبی مکرم اسلام (ص) را پیشنهاد داده‌است.

ابدالی‌تکلو از برگزاری دومین کنگره ملی پیامبر اعظم (ص) در کرمان خبر داد و گفت: این کنگره در18 اسفند ماه سال جاری  در کرمان برگزار می‌شود و قطعا مهمانانی از خارج از استان و حتی خارج از کشور در این کنگره داریم.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با بیان اینکه کنگره ملی پیامبر اعظم(ص) با تکیه بر پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب در کرمان برگزار می‌شود افزود: تعامل ادیان الهی، معرفی چهره اسلام راستین و پیامبر رحمت، اسلام و جوانان و اسلام هراسی، استراتژی شیطانی از محورهای کنگره است.

وی با بیان اینکه فراخوان کنگره ملی پیامبر اعظم(ص) در تاریخ 6 آذر ماه به مناسبت سالروز شهادت پیامبر گرامی اسلام‌(ص) و حضرت امام حسن مجتبی‌(ع) منتشر می‌شود خاطر‌نشان کرد: آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه کنگره در تاریخ 22 بهمن 95 است.

ابدالی‌تکلو با اشاره به اینکه این کنگره در تاریخ 18 اسفند 95 همزمان با سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در کرمان برگزار می‌شود گفت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر به آدرس دبیرخانه واقع در خیابان اقبال کرمان حدفاصل کوچه 5 و 7 و یا به آدرس سایت www.hampayemehrab.com  مراجعه کنند.

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین