کد خبر: 87068308
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 دي 1395
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » ۱۵۰۰ نفر در مسابقه کتابخوانی «خانواده مسجدی» شرکت کردند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از شرکت ۱۵۰۰ نفر در مسابقه کشوری کتابخوانی «خانواده مسجدی» خبر داد.

۱۵۰۰ نفر در مسابقه کتابخوانی «خانواده مسجدی» شرکت کردند به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام ابراهیم سبزه کار امروز (۲۳ دی) به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی برگرفته از کتاب شاخص های اخلاق فردی و اجتماعی خانواده مسجدی توسط دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی در سطح کشور برگزار می شود.

 

وی از شرکت ۱۵۰۰ نفر در این مسابقه تاکنون خبر داد و گفت:علاقمندان به شرکت در این مسابقه تا ۳۰ دی فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

 

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی افزود: اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد می توانند برای دریافت کتاب «شاخص اخلاق فردی و اجتماعی خانواده مسجدی» به آدرس اینترنتی www.masjedketab.ir مراجعه کنند.

 

وی ادامه داد: علاقه مندان پس از مراجعه به کتاب «شاخص اخلاق فردی و اجتماعی خانواده مسجدی» باید پاسخ سوالات را به صورت یک عدد ۱۵ رقمی به همراه نام، نام خانوادگی و نام استان خود به سامانه ۱۰۰۰۸۹۴۰۵۶۱ پیامک کنند.

 

حجت الاسلام سبزه کار با اشاره به اینکه نتایج این مسابقه همزمان با دهه مبارک فجرسال جاری اعلام می شود،خاطرنشان کرد: جوایز اين مسابقه 70 عدد کارت هدیه 100 هزار تومانی است.

پایان پیام/70

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: