کد خبر: 87068309
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 دي 1395
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » اگر لازم باشد جمعه نیز جلسه علنی داریم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
لاریجانی خطاب به نمایندگان:

خبرگزاری شبستان:لاریجانی در پاسخ به پیشنهادات متعدد نمایندگان در لایحه برنامه ششم توسعه گفت: اگر لازم باشد جمعه نیز جلسه علنی می گذاریم تا بررسی لایحه به اتمام برسد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، در ادامه جلسه علنی امروز پنجشنبه 23 دی و در پی پیشنهاد مکرر نمایندگان در لایحه برنامه ششم توسعه لاریجانی خطاب به آنها گفت: اگر این وضعیت را ادامه دهید بررسی لایحه امروز به اتمام نمی‌رسد و ما فردا جمعه نیز جلسه خواهیم داشت.

 

لاریجانی همچنین در ادامه این بیت شعر را قرائت کرد: درس معلم ار بود زمزمهٔ محبتی/جمعه به مکتب آورد طفل گریزپای را.

 

همچنین در ادامه، موسوی لارگانی، نماینده مردم فلاورجان قصد ارایه پیشنهادی داشت و خطاب به لاریجانی گفت: چه دلیلی دارد مجلس را به مدت 2 هفته تعطیل کنید، آقای رییس فکر می کنید اگر ما به حوزه های انتخابیه برویم ما را باد می زنند یا زیر باد کولریم آنجا نیز تا 12 دنبال بدبختی مردم هستیم.

 

لاریجانی گفت: 5 هفته است که مجلس جلسه علنی داشته است و نمایندگان کار کرده اند و اگر نمی خواهید به تعطیلات و حوزه های انتخابیه بروید شنبه تا پنجشنبه هفته آینده نیز جلسه می گذاریم.

 

وی بیان کرد: بنده که تهرانم و مشغول کارم و از نظر آیین نامه نیز ما نمی توانیم تا لایحه به اتمام نرسد، بررسی آن را متوقف کنیم.

 

 

 

پایان پیام/33

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین