کد خبر: 87117053
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » دولت یازدهم در شرایط سختی دولت را تحویل گرفت /صادرات غیرنفتی از واردات پیشی گرفته است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد:امروز کشور ما مسیر خودش را طی کرده و اتفاقات خوشایندی روی داده است و اقدامات کم نظیری در بسیاری از بخش های اقتصادی علاوه بر مسائل سیاسی بین المللی بهداشتی و درمانی روی داده است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
دولت یازدهم در شرایط سختی دولت را تحویل گرفت /صادرات غیرنفتی از واردات پیشی گرفته ‌است

به گزارش کرمان خبر مرتضی بانک پیش از ظهر امروز در جلسه مشترک ستاد اقتصاد  مقاومتی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با حضور وزیر دادگستری و محسن هاشمی‌رفسنجانی اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی‌ با مدیریت بحران و دلسوزی فراوان از همه چیز خود گذشت تا کشور را به مقصد خود برساند.

وی بیان داشت: جای آیت‌الله هاشمی‌ خالی می‌ماند و در آینده بیش از حال متوجه جای خالی ایشان می‌شویم، اما حضور پرشکوه مردم در مراسم وی نشان داد حقیقت وجود آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برای مردم نمایان بود.

بانک عنوان کرد: مردم به شدت به آیت‌الله هاشمی‌ علاقمند هستند و پیوست ناگسستنی بین ایشان و مردم وجود داشت و حماسه بزرگ همراهی مردم با وی در تاریخ ما می‌ماند.

‌معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: دولت یازدهم در شرایط سختی دولت را تحویل گرفت و به غیر از استفاده از فکر و اندیشه مردم و مدیریت مناسب هیچ راهی برای خروج از بحران وجود نداشت.

بانک ادامه داد: امروز کشور ما مسیر خودش را طی کرده و اتفاقات خوشایندی روی داده است و اقدامات کم نظیری در بسیاری از بخش‌های اقتصادی علاوه بر مسائل سیاسی بین المللی بهداشتی و درمانی روی داده است.

وی خاطرنشان کرد: صادرات غیرنفتی از واردات پیشی گرفته ‌که امری ارزشمند است و امکان صادرات 3 میلیون تن گندم از ایران بسیار مهم است.

بانک گفت: اینکه مهندسان در زمان کوتاهی وضعیت تولید نفت را به 4 میلیون بشکه می‌رسانند نشان دهنده قدرت فنی و استعدادهایی است که در کشور وجود دارد.

محسن هاشمی‌رفسنجانی نیز در این نشست اظهار داشت: برای شرکت در مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و همدردی کرمانی‌ها به کرمان آمده‌ام.

وی بیان داشت: دانشگاه آزاد نیز توسعه شهرستان کوهبنان در طرح مناطق هشت‌گانه اقتصاد مقاومتی استاندار کرمان را بر عهده گرفته و امیدواریم مدیران دانشگاه آزاد در اجرای این پروژه موفق شوند و بتوانیم قدمی برای عمران استان کرمان برداریم.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین