کد خبر: 87117054
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » آیت الله هاشمی برای رهبری و مدیران ما یک پشتوانه و یک ستون مستحکمی بودند.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
وزیر دادگستری در کرمان :

وزیر دادگستری خطاب به مردم و مدیران عنوان کرد:نباید راه و اهداف آیت الله هاشمی روی زمین بماند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
 آیت الله هاشمی برای رهبری و مدیران ما یک پشتوانه و یک ستون مستحکمی بودند.

به گزارش کرمان خبر  حجت الاسلام و المسلمین "مصطفی پور محمدی"  در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور محسن هاشمی رفسنجانی و استاندار کرمان و مسئولان استان برگزار گردید، ضمن تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی؛ مرد سرافراز و ماندگار تاریخ معاصر ایران است.

وی نقش آیت الله هاشمی را بی بدیل و بی نظیر دانست و ادامه داد: ایشان منشا تحولات بزرگ در کشور و منطقه می باشند و از دست دادن چنین استوانه ای برای ملت سخت؛ برای رهبری جانگداز و برای مدیران ما یک پشتوانه و یک ستون مستحکمی بودند.

وزیر دادگستری خطاب به مردم و مدیران که نباید راه و اهداف آیت الله هاشمی روی زمین بماند، عنوان کرد: کشور از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و از استان کرمان که دارای مختصات برجسته و ممتازی است، انتظار بیشتری داریم.

وی اضافه کرد: اما مهم آن است که مسیر توسعه و هدفگذاری ها دقیق باشد، همچنین برنامه ریزی حساب شده، زمان دار با هزینه فایده، ارزش افزوده و افزایش تولید ناخالص که منجر به تولید سرانه ملی شود.

پور محمدی تصریح کرد: حرکت اگر منسجم باشد خود را خوب نشان می دهد و بسیاری از کاستی ها را جبران می کند، در نتیجه ایجاد امید و انگیزه در بین ملت می کند، ضمن انکه همین حرکت سبب جذب سرمایه نیز خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که مدیریت در کشور ما از نوع سخت می باشد و ابراز کرد: دیریت سخت، مدیریتی است که فقط به هزینه و ابزار نگاه می کند،و در نتیجه راندمان و نرخ بهره بری آن بسیار پایین می باشد، اما آنچه که در استان کرمان در حال رخ دادن می باشد، تبدیل مدیریت سخت به مدیریت نرم است.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه هدفگذاری دقیق منجر به خلق منابع و ثروت خواهد شود اذعان کرد: در استان کرمان این اتفاق در حال رخ دادن می باشد، اما متاسفانه عمر مدیریت ها کم می باشد و مهم این است که فضای مدیریت استان ها را از فضای سیاسی دور نگهداریم

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین