کد خبر: 87186643
تاریخ انتشار: شنبه 02 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » تماشای فیلم های «جشنواره فجر» چقدر آب می خورد؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

کف قیمت ها برای سینماهای جنوب تهران 10 هزار تومان است که در صورت خرید سری کامل 352 هزار تومان باید پرداخت شود، قیمت هر سانس تماشای فیلم در کاخ جشنواره هم 25 هزار تومان است که سری کامل آن رقمی نزدیک به یک میلیون تومان خواهد شد.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
تماشای فیلم‌های «جشنواره فجر» چقدر آب می‌خورد؟
به گزارش کرمان خبر/جشنواره فیلم فجر از آن رویدادهایی است که بسیاری از مردم مشتاق اخبار آن هستند تا بتوانند با خرید بلیت در این جشنواره به تماشای فیلم های مورد علاقه شان بنشینند، اما اگر کسی بخواهد تمام فیلم های جشنواره را ببیند چقدر باید هزینه کند، پرسشی که پاسخش را ما باجزئیات کامل برای شما شرح می دهیم.

در فاصله دو هفته تا آغاز سال نو سینمای ایران و رقابت سینماگران برای شکار رسیمرغ ها مسوولان برگزاری جشنواره سی و پنجم فیلم فجر، بالاخره شرایط فروش بلیت جشنواره را در تهران و شهرستان ها اعلام کردند. به همین منظور از یکی از مسئولان جشنواره امسال سئوالاتی را در این رابطه پرسیده ایم:

از چه زمانی می توان بلیت خرید؟

پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، از ۸ صبح جمعه اول بهمن ماه برای شهر تهران و ۸ صبح دوشنبه چهار بهمن ماه برای شهرستان‌ها آغاز خواهد شد.

بلیت را از کجا بخریم؟

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به آدرس cinogram.com بلیت خود را خریداری کنند. بلیت‌های خریداری شده به آدرس افراد در حساب کاربری خریداران با پیک ارسال خواهد شد.

تا چه زمانی وقت داریم؟

بر اساس اعلام مدیر امور سینماهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران از ساعت ۸ صبح جمعه اول بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن ماه به پایان خواهد رسید.

پیش‌فروش بلیت‌ها در شهرستان‌ها از ساعت ۸ صبح دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز می‌شود و ساعت ۱۲ شب پنجشنبه ۷ بهمن ماه به پایان خواهد رسید.

خرید بلیت محدودیت دارد؟

علاقمندان خرید بلیت پس از ورود به سایت و ثبت نام با کدملی و مشخصات خود می‌توانند اقدام به خرید بلیت کنند و هر کاربر با کد ملی مشخص و واحد، امکان انتخاب حداکثر چهار سانس از سینماها و در هر سانس حداکثر ۲ بلیت را خواهد داشت.

قیمت بلیت ها چقدر است؟

این موضوع کاملا وابسته به نوع انتخاب شماست، به عبارتی اگر بخواهید به تعبیر مسوولان جشنواره کاخ نشین باشید باید به پردیس ملت (همان کاخ مردمی جشنواره) بروید، قیمت هر سانس تماشای فیلم در این کاخ 25 هزار تومان است که اگر شما بخواهید به صورت سری خریداری کنید و باز به این علت که امسال فیلم های بخش مسابقه و چشم انداز به طور خودمانی درهم فروخته می شود مجبورید که بلیت هر 44 فیلم را بخرید که با تخفیف 3 هزار تومانی برای هر سانس دقیقا 968 هزار تومان یعنی عددی نزدیک به یک میلیون تومان باید پرداخت کنید.

پردیس ملت به این جهت کاخ مردمی جشنواره نامگذاری شده است که عوامل فیلم ها در این مجموعه روی فرش قرمز می روند و همراه مردم فیلم را تماشا می کنند و بازار عکس یادگاری و گاه امضا گرفتن از هنرمندان هم حسابی داغ است.

اما کف قیمت ها هم برای سینماهای جنوب تهران مانند راگا و تماشا و کیان 10 هزارتومان است که در صورت خرید سری کامل برای هر بلیت دو هزار تومان تخفیف داده می شود و عدد 352 هزار تومان باید پرداخت شود. بقیه سینماهای جشنواره در تهران هم قیمت بلیت شان برای هر سانس 12 هزار تومان است.

البته این قیمت ها، میزان اعلام شده رسمی است و همه می دانیم که در مواردی برای برخی فیلم ها گاه بازار سیاهی چندین برابری هم ایجاد می شود.

برج میلاد چند؟

اما اگر علاقه مندید در برج میلاد که مرکز برگزاری و برنامه ریزی جشنواره است و نشست های نقد و بررسی فیلم ها هم در آن برگزار می شود حضور داشته باشید، همین الان آب پاکی را روی دست شما بریزیم که برج میلاد کلا بلیتی نیست و صرفا اهالی رسانه، اعضای خانه سینما ، هنرمندان و برخی مدیران مرتبط و گاه غیرمرتبط و صرفا با داشتن کارت مخصوص امکان تماشای فیلم های جشنواره را در این مجموعه دارند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین