کد خبر: 87186645
تاریخ انتشار: شنبه 02 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » گزارشگر مشهور فوتبال: پسرم سرطان خون دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اسکندر کوتی گفت: راستش را بخواهید اصلاً شرایط روحی خوبی ندارم. از ابراز لطف مردم ممنونم. امیدوارم که در معمای شاه خوب بازی کرده باشم.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
گزارشگر مشهور فوتبال: پسرم سرطان خون دارد
به گزارش کرمان خبر/ هنوز و تا همیشه آن «الله اکبر» گفتن‌های هیجانی‌اش در بازی ایران و  عربستان مقدماتی 98 فرانسه در یادها می‌ماند. ضربه‌ای که البته کریم باقری از دستش داد. درباره اسکندر کوتی حرف می‌زنیم.
 
گزارشگر قدیمی بازی‌های فوتبال در دهه 70. یکی از نسل بهروان و شفیع که با گل کردن جوان‌هایی مثل جواد خیابانی، عادل فردوسی‌پور، مزدک میرزایی و پیمانیوسفی، دوره کوتاه‌شان به سر رسید.
 
مدتی در شبکه 2 جنگ فوتبال آسیا را گزارش کرد و بعدتر هم رفت به سمتی که از تلویزیون حذف شود. خانه و زندگی‌اش کرج بود. برای همین رفت و مدتی طولانی مسئول ورزش رادیو کرج بود. تقریباً دیگر همه اسمش هم داشت یادشان می‌رفت که یکباره نامش دوباره سر زبان‌ها افتاد.
 
 
سریال معمای شاه و بازی او در نقش شهید مفتح سبب شد تا دوباره همه یادشان بیاید که اسکندر کوتی هم هست. نوستالژی کوتی دوباره سر زبان‌ها افتاد.
 
 گزارشگر مشهور فوتبال: پسرم سرطان خون دارد
او البته پیش از این هم در مستند «جهل مرکب» در نقش یک مفتی وهابی بازی کرده بود. این کارشناس فوتبال که خوزستانی است، به دلیل تسلط به زبان عربی در آن نقش بازی کرده بود. برای بازی در نقش شهید مفتح هم، سریال طولانی معمای شاه که نیاز به هنرپیشه‌های زیادی داشته، به نام او رسیده است و تست گریمش را برای نقش شهید مفتح را پسندیده‌اند و به این کار پیوسته است.
 
 گزارشگر مشهور فوتبال: پسرم سرطان خون دارد
 
او اما این روزها اصلاً شرایط روحی خوبی ندارد که بخواهد درباره نقشش در این سریال صحبت کند. او در این مورد گفت: «راستش را بخواهید اصلاً شرایط روحی خوبی ندارم. از ابراز لطف مردم ممنونم. امیدوارم که خوب بازی کرده باشم. بالاخره این نقش، درباره شخصیت مهمی در تاریخ ما بود اما الان اصلاً شرایط روحی مناسبی ندارم. مثل همه روزهای این یکی، دو سال اخیر، درگیر بیماری پسرم هستم. در مسیر بیمارستانم. خودتان می‌دانید چقدر بیماری فرزند سخت است. واقعاً اصلاً دل و دماغ حرف زدن را ندارم.»

کوتی ادامه داد: «پسرم 25 ساله است و سرطان خون دارد. تمام دارایی ام را به دلیل سرطان پسرم تمام شده است.»

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین