کد خبر: 87186646
تاریخ انتشار: شنبه 02 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » اجرای 57 پروژه اقتصاد مقاومتی در کرمان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: معمولاً پروژه های حوزه صنعت و معدن پروژه های بلندمدتی هستند و میانگین تکمیل این پروژه‎ها بیش از پنج سال است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
اجرای 57 پروژه اقتصاد مقاومتی در کرمان

به گزارش کرمان خبر /مهدی حسینی‎نژاد سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در گردهمایی رؤسای اداره‎های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان  کرمان با حضور معاون فرماندار بافت به میزبانی شهرستان بافت با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: هدف ما این است که کارها را به صورت عملیاتی انجام دهیم.

وی افزود: تعداد 57 پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت در استان کرمان بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان قرار گرفته است.

 حسینی‎نژاد تصریح کرد: بر اساس سایتی که سازمان برنامه و بودجه استان کرمان به عنوان متولی راه‎اندازی کرده که به صورت آنلاین پیشرفت پروژه‎ها را بررسی می‎کند و به استاندار گزارش می‎دهد، 12.5 درصد از پیش‎بینی که در استان وجود داشت، جلوتر هستیم.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: معمولاً پروژه‌های حوزه صنعت و معدن پروژه‌های بلندمدتی هستند و میانگین تکمیل این پروژه‎ها بیش از پنج سال است.

حسینی‎نژاد با بیان اینکه صدور مجوز بیش از 150 روز به طول می‎انجامد، عنوان کرد: در صدد هستیم که بسیاری از اقدامات را به صورت تفویض اختیارات به شهرستان‎ها واگذار کنیم و شهرستان بافت پنجمین شهرستانی است که به صورت گروهی به آن مراجعه کردیم و نتایج خوبی داشت.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به پروژه‎های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت ادامه داد: نگاه ما این است تا توسعه‎یافتگی به صورت میانگین در تمام شهرستان‎ها پایه‎ریزی شود.

وی ابراز داشت: باید بررسی‎های لازم صورت گیرد که آیا نیاز است، برخی پروژه‎ها پیگیری شوند، زیرا برخی پروژه‎ها نیاز به برنامه‎ریزی کارشناسی دارند تا ببینیم، آیا صلاح است که یک واحد احداث شود.

حسینی‎نژاد به پروژه‎های انجام شده در شهرستان بافت اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از پروژه‎های بسیار خوب موجود در این منطقه می‎تواند به عنوان زیرساخت برای ورود صنایع دیگر به این منطقه قرار گیرد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین