کد خبر: 87186667
تاریخ انتشار: شنبه 02 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » آزمون های مجازی یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان:

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در جلسه ی هماهنگی آزمون های مجازی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آزمونهای مجازی یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:

آزمون های مجازی یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است
به گزارش کرمان خبر /سرور اسکندری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در جلسه ی هماهنگی آزمون های مجازی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آزمونهای مجازی یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

 در ادامه گفت: در این مدیریت سعی شده است دوره های مورد نیاز همکاران بررسی و اجرا شود تا در راستای اهداف اسناد بالا دستی گامی در جهت دانش افزایی معلمان برداشته باشیم.

وی اظهار داشت: ما به عنوان متولیان امر تعلیم و تربیت وظیفه بزرگ فرهنگ سازی را بر عهده داریم و در راستای اجرایی ساختن " اقتصاد مقاومتی " باید به دنبال راهکارهایی باشیم که امور در زمان کمتر و با کیفیت بالا تر انجام گیرد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه سهیلا قنبری معاون پژوهش و برنامه ریزی ناحیه یک ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری دوره های ضمن خدمت گفت: در پایان هفته جاری دو آزمون قوانین و رسیدگی به تخلفات اداری و ارتقای سلامت اداری به صورت مجازی ویژه همکاران اداری و مدیران و معاونان مدارس این مدیریت در سه حوزه دبیرستان علامه حلی، دبیرستان مفتح و ناحیه یک برگزار می شود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین