کد خبر: 87348781
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » فعالیت ضد ارزشی شبکه های ماهواره ای علیه ایران /تولید10 هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان:

وی صدا و سیمای جمهوری اسلامی را مصداق برجسته تبلیغ رسالت خدا دانست و گفت: یک رسانه باید در راه اهداف خود با منطق، درایت و شجاعت کار کند و از غیر خدا نترسد.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
فعالیت ضد ارزشی شبکه های ماهواره ای علیه ایران /تولید10 هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر

به گزارش کرمان خبر/احمد علی رمضانی با بیان اینکه 217 شبکه ماهواره ای علیه ارزش های انقلاب اسلامی فعالیت می کند گفت: این شبکه ها سیاسی نیستند بلکه ضربه زدن به بنیاد خانواده، جوانان، حجاب و ارزش ها را مد نظر قرار دارند.
وی صدا و سیمای جمهوری اسلامی را مصداق برجسته تبلیغ رسالت خدا دانست و گفت: یک رسانه باید در راه اهداف خود با منطق، درایت و شجاعت کار کند و از غیر خدا نترسد.وی تصریح کرد: در مقابل این جبهه صدا و سیما یک تنه ایستاده است، اگر در جنگ همه یک طرف و ایران یک طرف بود در جنگ رسانه ای امروز که بسیارخطرناکتر است همه رسانه های دروغگوی پرقدرت یک طرف ما هم به تنهایی یک طرف ایستاده ایم و شبانه روز هم فعالیت می کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان از فعالیت دائم 217 شبکه ماهواره ای علیه ارزش های انقلاب خبر داد و گفت: این شبکه ها به بنیاد خانواده، جوانان و عفت دختران کار دارند و در این بین، زبان و بیان و رسانه جبهه تفکر انقلاب اسلامی، صدا و سیما است.

علیرمضانی کار در رسانه را دشوار خواند و افزود: قرآن رسالت ما را بیان کرده و صدا و سیمای جمهوری اسلامی مصداق برجسته تبلیغ رسالت خدا است.

وی گفت: یک رسانه باید در راه اهداف خودش با منطق، درایت و شجاعت کار کند و از غیر خدا نترسد و نیروی رسانه ای نباید مرعوب شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با بیان اینکه ۳۶۴ ایستگاه در سراسر استان فعال است که تنها رادیو رفسنجان برنامه مستقل دارد، خاطرنشان کرد: رادیو هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم رفسنجان است و اگر آن طور که صحیح است استفاده نشود، کفران نعمت است، استفاده حداکثری از این ارمغان انقلاب را داشته باشید.

علیرمضانی با بیان اینکه آنچه صدا و سیما را محبوب کرده صداقت و مردم داری است، خاطرنشان کرد: مسئولیت همکاران من بسیار سنگین است اگر ما که رسانه ای به وسعت شهرستان را در دست داریم اگر آنطور که باید کار نکنیم معلوم نیست خدا بپذیرد.

وی ادامه داد: مسئولین هر چه می توانید کمک کنید این کمک تنها مادی نیست بلکه فکری است طرح دهید و مطمئن باشید رسانه کمک یار شما خواهد بود.

علیرمضانی در ادامه به ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز کرمان در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: برنامه های دهه فجر را از اول بهمن آغاز کرده ایم و نزدیک به ۱۰ هزار دقیقه برنامه راجع به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مناسبت دهه فجر تقدیم ببیندگان و شنوندگان خواهیم کرد. در رفسنجان نیز بایستی به این خدمات در این ایام پرداخته شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان همچنین با بیان اینکه بازسازی کلی در تجهیزات رادیو رفسنجان انجام شده است،  تأکید کرد: هر میزانی که مسئولین شهرستان به رادیو توجه کردند همانقدر هم ما از درآمدهای مشارکتی به رادیو کمک می کنیم که این رادیو نشاط و فعالیت بیشتری بگیرد.

علیرمضانی از تولید و پخش بالغ بر 60 هزار دقیقه برنامه درباره اقتصاد مقاومتی در صدا و سیمای مرکز کرمان سخن به میان آورد و اضافه کرد: دو سریال را با امکانات خودمان کلید زدیم، که سریال 13 قسمتی سرسرا و سریال 52 قسمتی قصه های بی بی گندم است که فیلمبرداری آن بزودی آغاز می شود.

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین