کد خبر: 87348802
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » چرا «حسین فریدون» رویین تن است؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حواشی مربوط روابط مالی و رفتارهای سیاسی «حسین فریدون» برادر رئیس جمهور روحانی جنجال زیادی به پا کرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
چرا «حسین فریدون» رویین‌تن است؟

به گزارش کرمان خبر/سخنگوی دستگاه قضایی نیز چندی قبل از محرز بودن روابط یکی از دستگیرشدگان اقتصادی با وی خبر داد.

در همین راستا اما علیرضا زاکانی، نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به تازگی در یک مصاحبه به وجود چتری برای جلوگیری از رسیدگی به تخلفات برادر رئیس جمهور اشاره کرده است!

او همچنین می‌گوید: مقام بیان با عمل و رفتار فرق دارد و ممکن است برخی در بیان از برخورد سخن بگویند اما تا بخواهد برخوردی انجام شود با موضع‌گیری‌‌هایشان سبب ایجاد تکانه و تنش در جامعه و دو قطبی کردن بین مردم و مسئولان می‌شوند که خود این یک مانع و عدم برخورد را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش مشرق، زاکانی می‌افزاید: امیدواریم همانگونه که دولت محترم به این موضوع اشاره کرد راه برای رسیدگی به پرونده حسین فریدون باز شود.[3]

 

*درباره روابط مالی و رفتارهای سیاسی آقای «حسین فریدون» چند سؤال مهم وجود دارد.

یکم: اگر این روابط و رفتارها سوء نبوده و جملگی چارچوب قانونی داشته‌اند و اصطلاحاً حساب‌ها پاک است؛ چرا رئیس‌جمهور روحانی و شخص آقای فریدون نسبت به این رخدادها صحبت نمی‌کنند و خواستار ورود فی‌الفور قوه قضائیه به ماجرا برای تنویر افکار عمومی نیستند.

 

دوم: چرا قوه قضائیه تکلیف این قضیه را روشن نمی‌کند تا سوء ظن پیش‌آمده در افکار عمومی رفع شود؟!

این عدم ورود اگر به دلیل بررسی پرونده و جمع‌آوری اسناد موجود است که فبها... اما اگر به دلیل وجود همان چتری است که دکتر زاکانی به آن اشاره کرده است، تأملات مهمی رخ‌نمون می‌شود که یادآور ماجرا «خط قرمز آقای رئیس‌جمهور» در دولت قبل است.

 

و سوم: در حواشی مربوط به آقای فریدون این سؤال مطرح است که امکانات و رانت‌هایی که گفته می‌شود در اختیار وی قرار گرفته چه کاربردی دارند و کجا خرج شده یا می‌شوند؟!

خاصه آنکه وی یک چهره نزدیک به رئیس‌جمهور روحانی نیز هست و همچنین از وی خبری نقل شده که نسبت به تأمین هزینه‌های انتخاباتی اخوی خود ابراز نگرانی داشته است.

آیا این مقولات و آن «چتر» اشاره شده با یکدیگر ارتباطی دارند یا خیر؟!

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین