کد خبر: 87348891
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » عینک روحانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اننتقاد هایی تند و دانشجویی؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

dxtMfgLtMQNJ

به گزارش فاطر 24 ، انتقاد های دانشجویی معمولا گزنده و بسیار  تند می باشند خصوصا در ایام به خصوص یا موقعیت هایی که شرایط سیاسی و اجتماعی کشور و مردم خاص است .البته دانشجویان نیز همواره حرف های مهمی برای گفتن دارند. 

نقد زیر نیز اگرچه تلخ و شیرین است با این وجود دانشجویی است و تلخند دانشجو موتور حرکت نظام سیاسی کشور است.

اما دانشجو می گوید جناب پرزیدنت آیا وقت آن نرسیده است که بحث ها را به حاشیه نبرید و سراغی هم از اصل مطلب بگیرید؟  

دولت شما دیگر خسته تر از همیشه است و مردم ما بیدار تر از گذشته!

زمانیکه شما میخواستید با الهام گرفتن از واقعه عاشورا مشکل آب خوردن مردم را با مذاکره حل کنید و به یزید زمان پناه بردید باید میدانستید  که منشأ مشکلات ما سو مدیریت داخلی است!

آقای رییس جمهور  برخی در دولت شما به جای احقاق حقوق مردم هر روز با بازیهای تبلیغاتی سعی در کانالیزه کردن افکار  عمومی دارند بعنوان مثال یک روز پیگیری لغو کنسرت ها بجای پیگیری کرسنت ها، روز دیگر لغو سخنرانی ها را مایه شرمساری دانستید ولی با دیدن گور خواب ها فقط ابراز تاسف و همدردی کردید!

برخی در دولت یازدهم   به شورای نگهبان حمله ور شدند. کاری که در پازل دشمن بود و این روز ها نیز قوه قضائیه از دوست دشمن پذیرای  کلمات گزند دار است.

 در مورد اقتصاد بایدآقای رییس جمهور طبق قانون هدفمندی یارانه ها هرگونه افزایش قیمت حامل ها منوط به افزایش یارانه هاست. اما... بگذریم...

رئیس جمهور محترم،  وعده سال ۹۲ یادتان می آید؟  همان که گفتید آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که مردم دیگر نیازی به یارانه نداشته باشند؟  چه شد؟ همان شد که گفتید؟  یا.... باز هم بگذریم...

راستی آقای رییس جمهور مطالبه مردم راجع به حقوق های نجومی به کجا رسید؟... باز هم بگذریم؟!... همان طور که شما از رکود اقتصادی عبور کردید...!؟

در دولت شما  هر روز منتقدان  با الفاظی خاص مورد خطاب قرار می گیرند. شما منتقدان را  یک روز را به جهنم حواله دادید روز دیگر از لفظ بیسواد استفاده کردید... اخیراً هم منتقدان را به ضعف بینایی محکوم کردید و از آنها خواستید که #عینک بزنند تا ببینند...

عینکی که توصیه می شود برداشته شود  عینک خوش بینی به خارجی هاست . عینکی که مردم آن را ندارند  و از آن استقبال نمی کنند.


 

انتهای پیام / زهرا احمدی

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین