کد خبر: 87348892
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » بی صداقتی و نامروتی در حق مردم ارومیه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

K5wfxTfwkdBu

به گزارش فاطر24 ، بعضی اوقات انسان‌ها در سیر زندگی خود با افراد مختلفی برخورد می‌نمایند که شاید از لحاظ سیاسی و عقیدتی با آنها اختلاف نظر داشته و نسبت به رفتار یکدیگر منتقد باشند اما اگر انصاف را درون مایه‌ی انتقادات خود قرار دهند، یقینا با این موضوع به دور از حب و بغض برخورد کرده و به نقد عملکرد فرد یا جریان فوق خواهند پرداخت.

در این میان یک رسانه اگر می‌خواهد در فضای سیاسی و اجتماعی شهر اثرگذار باشد باید زبان گویای مردمی قرار گیرد که در آن زندگی می‌کنند و این بدون شنیدن صدا و سخن این مردم و زندگی در کنار آنان ممکن نخواهد بود.

افراد اگر یقین به واقعی بودن چارچوب تعریف شده خود دارند، نباید در گیر و دار فعالیت‌های خود، چارچوب‌های تعیین شده را تغییر دهند، اما اگر اعتقادی به چارچوب‌های خود ندارند حداقل به دور از هرگونه بازی سیاسی که مردم هرروز با آن گرفتار هستند به بیان حمایت خود از افراد بپردازند.

مسئولین رفتنی هستند و شاید روزی پشت میزی باشند اما حتما اگر مردم از آنها راضی نبوده ، کنار گذاشته خواهند شد مثل بسیاری از جریانات سیاسی کشور که مردم بعد از پایان دوره 8 ساله یک رئیس جمهور در یک 180 درجه به انتخاب شخصیت و یک جریان سیاسی جدید می‌پردازند تا به آنها نیز فرصت خدمت بدهند.

چشم بستن به انتقادات مردم آن هم در زمانی که فرد متهم به سیاسی کاری در مسائل مختلف بوده مصداق بارز پشت پا زدن به نظر و رای مردم است، شاید بهتر باشد نظرات مردم را در رسانه دخیل کرد تا افکار عمومی، نسبت به مسائل قضاوت کند. تعریف و تمجیدهای چاپلوسانه برای خدماتی که با سیاسی کاری‌های انتخاباتی عجین شده است نه تنها نمی‌تواند رای و نظر مردم را تغییر دهد بلکه باعث انزجار آنها خواهد شد.

حال هر چقدر هم به مردم از کتمان خورشید گفته شود راه به جایی برده نخواهد شد چرا که خورشید باید بداند که نورش از ستارگان است. مردمی که همچون ستارگان در سپهر این شهر هستند و هیچ خورشیدی بدون آنها معنی نخواهد داشت.

باید این سوال را  پرسید که آیا فعالیت‌هایی که توسط مسئولین انجام می گیرد و در ساختار وظایف اصلی همان شغل قرار دارد ؛ چیزی غیر از انجام وظیفه است؟

به  هر حال این موضوع که مسئولین باید با توجه به جاگاهی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته‌اند به دنبال خدمت در نظام باشند و به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند و البته در این بین به دور از از بازی‌های سیاسی به دنبال رفتار صادقانه با مردم باشند. ارومیه امروز گرفتار بی صداقتی‌ها و نامروتی‌هایی در حق مردمانی است که در مهربانی و صبر بر سختی‌‌ها زبانزد خاص و عام هستند.


انتهای پیام / آناج

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین