کد خبر: 88583398
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » راه های روستایی ارومیه بسته است/ بسیج تمامی امکانات برای مواجهه با مشکلات ناشی از بارندگی برف
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

photo_2017-02-02_14-37-33

به گزارش فاطر 24 ، شورا هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ارومیه  امروز با حضور اعضا و اصحاب رسانه در فرمانداری ارومیه برگزار شد .

در این جلسه که به مدیریت  عباس حسن خانی ، فرماندار ارومیه برگزار  شد ، آخرین وضعیت استان  پس از بارش  مناسب و نسبتا سنگین در ارومیه مورد بررسی قرار گرفت .

در این جلسه حسن خانی ضمن شکر گزاری بابت ریزش های جوی دیروز و امروز از خدای متعال از جبران اختلاف بارش امسال نسبت به سال گذشته ابراز امیدواری کرد .

حسن خانی در مورد وضعیت مادر وضع حمل کرده اطلاع رسانی کرده و اعلام داشت در بارش های اخیر به لحاظ امداد رسانی هیچ مشکلی نداریم .

همچنین در مورد  وضعیت راه های روستایی شهرستان ارومیه  گفت بیش از 220روستای ارومیه  راه های مسدود دارند . در همین راستا حبیب زاده  مدیر راهداری  شهرستان ارومیه  از تلاش ها برای بازگشایی مسیر های روستایی و نیز معابر شهری گفت و تصریح داشت کولاک  از دیروز  راه های باز را پیوسته مورد تهدید قرار می دهد و احتمال بسته شدن مجدد راه ها وجود دارد.   حبیب زاده گفت مسیر ارتباطی ارومیه اشنویه بعد از بالانج کولاک شدید دارد .

سرهنگ اسکندی فرمانده یگان 433 مهندسی ارتش  در شمال غرب از آمادگی کامل ارتش و نیرو های نظامی و انتظامی برای کمک به دستگاه ها در امر امداد رسانی و ینز باز کردن معابر خبر داد . در همین راستا  فرماندار ارومیه از تلاش های ارتش  خصوصا در گردنه قوشجی در امداد رسانی به مردم و نیز نیر وهای امدادی تقدیر و تشکر کرد .

فرمانده پلیس راهور در این شورا تصریح داشت راه های مواصلاتی استان  باز است . بای ان وجود ضمن  درخواست از شهروندان برای لغو سفر های غیر ضروری  اعلام داشت اجازه حرکت هیچ وسیله نقلیه بدون زنجیر چرخ داده نخواهد شد.  وی همچنین تصریح داشت با رعایت اصول ایمنمی توسط مردم میزان تصادفات  تا ظهر امروز به یک چهارم کاهش پیدا کرده است.

در این جلسه ضمن هشدار در مورد وضعیت جوی استان در امروز و فردا ، از احتمال  کولاک مجدد خبر داده شد . به نظر می رسد در روز های آینده به دلیل حرکت سامانه بارشی به شرق ، کاهش  جدی دما در استان و ارومیه را شاهد خواهیم بود .

فرماندار ارومیه در پایان ضمن اعلام اینکه گاز در تمامی مناطق شهرستان ارومیه وصل است گفت : از مردم می خواهیم که صرفه جویی در مصرف گاز را انجام هند تا احتمال قطعی گاز کم شود.

نماینده شهرداری ارومیه افزود که در شهر تمامی خیابان ها باز و قابل تردد است .


انتهای پیام / ص

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین