کد خبر: 89007070
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » جنجال آفرینی محور شرارت علیه ایران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مبارزه ایران با تروریسم و نقش این کشور در تحقق پیروزی ها در سوریه، عراق و یمن سبب شده است تا دشمنان تاب تحمل نقش و جایگاه برتر ایران را نداشته باشند از این رو، آنها به بهانه آزمایش موشکی ایران جنجال آفرینی گسترده علیه ایران را آغاز کرده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
جنجال آفرینی محور شرارت علیه ایران

به گزارش کرمان خبر/آزمایش موشکی ایران جز حق حاکمیت  این کشور است. این در حالی است که ترامپ غول کاخ سفید به بهانه این آزمایش موشکی جنجال به پا کرده است. او مدعی شد که آزمایش موشکی ایران ثبات منطقه را بر هم می زند.

آزمایش موشکی هیچ ارتباطی با برنامه هسته ای ایران ندارد. تهدید ایران توسط ترامپ آغاز گسترش فاشیسم در جهان و پیدایش فرهنگ تبعیض و نژاد پرستی است. او شخص گستاخی است که عاشق خونریزی و جنگ است. این در حالی است که برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس هم آمادگی خود را برای تامین هزینه جنگ اعلام کرده اند.

دونالد ترامپ آزمایش موشکی ایران را بهانه ای قرار داده است تا همه را تهدید کند. او به طور عمدی همه کشورهای اسلامی را تهدید می کند. ترامپ هیچ راهبردی ندارد. او تصمیم های شتاب زده می گیرد و نقش محور شر را که شامل رژیم صهیونیستی، آمریکا و نظام تکفیری عربستان است، پررنگ می کند.

هدف از جنجال آفرینی گسترده علیه ایران هدف قراردادن نقش ایران در منطقه و عرصه بین الملل است. زیرا ایران تروریسم را محکوم و با آن مبارزه می کند و همواره از مسائل ملت ها به طور عادلانه دفاع کرده است. به یقین نقش ایران با سیاست ها و برنامه های محور شرارت مخالف است. این مساله نشان دهنده حمایت نظام عربستان، رژیم صهیونیستی از موضعگیری های ضد ایرانی ترامپ است.

عربستان و رژیم صهیونیستی با جنجال آفرینی علیه ایران تلاش می کنند به جنگ علیه مردم ایران دامن زنند. زیرا آنها تاب تحمل نقش ایران در مبارزه با گروه های تروریستی مورد حمایت خود و پیروزی ها در سوریه، عراق و یمن را ندارند. ایران در تحقق همه این پیروزی ها نقش داشت.

رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که همه گزینه های علیه ایران به خاطر آزمایش موشکی در دسترس است. این در حالی است که ایران سیاست دفاعی را حق خود می داند تا در برابر هرگونه حمله دشمنان علیه مردم ایران از آنان دفاع کند. این در شرایطی است که نهادهای حکومتی امارات و عربستان به سرعت از ائتلاف با اسرائیل حمایت کردند و در این زمینه با ترامپ و رویکردهای فاشیسم او حمایت کردند.

در پیش گرفتن اینگونه موضعگیری ها از سوی حکومت های واپسگرا اقتضا می کند که مردم جهان عرب و اسلام با قدرت در برابر سیاست های خصمانه ترامپ مقاومت کنند. زیرا آزمایش موشکی حق طبیعی ایران است. این در حالی است که این کشورهای واپسگرا هیچگاه در برابر آزمایش هسته ای و موشکی رژیم صهیونیستی اعتراض نکردند. این حکومت ها سیاست حمایت از تروریست و حمله به یمن را ادامه می دهند. شگفت آور نیست که آنها از سیاست های تبعیض نژادی ترامپ حمایت کنند. زیرا آنان در خدمت استعمارگران غربی و رژیم صهیونیستی هستند.

 ترامپ تحلیل عمیقی در فهم تاریخ ندارد. او به کوته فکری، بی راهبردی و شتاب زدگی در تصمیم گیری مشهور است که برای ثبات جهان و ارزش ها خطر آفرین است. تا زمانی که او به گستاخی های خود ادامه می دهد دور از ذهن نیست که او به جنگ دامن زند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین