کد خبر: 89432287
تاریخ انتشار: جمعه 22 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » ۲۲بهمن یادآور یک صدایی ملت در مقابل ظلم/خروش مردم ولایت مدار کرمان علیه مستکبرین جهانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سی هشتمین فجر صادق/

۲۲بهمن یادآور حماسه ها و روزهای پرخاطره ای است که ملت ایران یکصدا در مقابل ظلم ایستادند و بساط رژیم ستم شاهی را برچیدند و امروز مردم همدان باردیگر حماسه ای بر صفحه انقلاب رقم خواهندزد.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
۲۲بهمن یادآور یک‌صدایی ملت در مقابل ظلم/خروش مردم ولایت مدار کرمان علیه مستکبرین جهانی

به گزارش کرمان خبر/امروز ایران اسلامی سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلابش را که ثمره اراده یک ملت برای  آزادی، ظلم‌ستیزی، برابری و نفی وابستگی بود پاس می‌دارد چراکه به‌واسطه پایداری بر این اراده، نهضت اسلامی پس از پیروزی انقلاب نیز حیات، دوام و پویایی یافت.

آری امروز ۲۲ بهمن‌ماه یادآور عزت و غرور ایران و ایرانی است که باگذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب، مردم غیور ایران هرروز بیش از گذشته به این اقتدار و عزت می‌بالند و در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضوری همیشگی داشته‌ و دارند.

IMG15124313

امروز مردم ولایت مدار کرمانی  نیز همپای مردم سایر استان‌های کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند و یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال درکرمان وسراسر ایران اسلامی  متفاوت‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود چراکه می‌آیند تا نشان دهند پیوند انقلاب، مردم و ولایت ناگسستنی است و فریاد و ندای عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی ملت برای همیشه ادامه دارد.

IMG15134130

مراسم راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز و با حضور خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و مردم همیشه در صحنه و همچنین مسئولان لشکری و استانی، تعدادی از علما و شخصیت‌های فرهیخته فرهنگی کرمان همزمان با سایر نقاط کشورمان برگزار شد.

635906905801044614

مردم خونگرم و همیشه در صحنه کرمان  با سردادن شعار علیه استکبار و بدخواهان انقلاب و ایران انزجار خود را از متجاوزان اعلام کردند.

شرکت ورزشکاران، دانش آموزان، دانشجویان ، کودکان و نوجوانان و به ویژه جانبازان که به همراه خانواده خود آمده بودند جلوه هایی از حضور پر افتخار مردمی بود. قرار است دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران ویژه در این مراسم حضور یابد.

راهپیمایی

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین