کد خبر: 90443755
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » ۱۲۰ نماینده مجلس تاکنون از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» حمایت کرده اند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس کمیته نمایندگان مجلس شورای اسلامی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از حمایت ۱۲۰ نفر از نمایندگان مجلس از این جبهه خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
۱۲۰ نماینده مجلس تاکنون از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» حمایت کرده‌اند

به گزارش کرمان خبر/حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی رئیس کمیته نمایندگان مجلس شورای اسلامی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ، با اشاره به ضرورت تشکیل این جبهه مردمی، اظهار داشت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک حرکت تکامل‌ یافته نیروهای ارزشی دلسوز به انقلاب و نظام اسلامی  است که با استفاده از تجارب گذشته در عرصه‌های سیاسی و انتخاباتی به صورت جدی و فعال حضور پیدا کنند.

وی افزود: دغدغه اصلی جبهه مردمی نیروهای انقلاب حل مشکلات جامعه، خدمت به مردم، حرکت در مسیر انقلاب و ولایت است و این حرکت نو در استقرار انقلاب موثر است.

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی به رویکرد این جبهه در ساماندهی اقشار جامعه اشاره کرد و گفت: رویکرد جدیدی که در این جبهه از ابتدا نمایان بوده، این است که از تمامی افراد اعم از نخبگان، مهندسان، کشاورزان، بانوان و ... در قالب کمیته‌هایی دعوت کرده و در حال حاضر نیز این کمیته‌ها فعال هستند.

رئیس کمیته نمایندگان مجلس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به تشکیل کمیته متبوعش در جبهه، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در قالب کمیته‌ای سازماندهی شده‌اند و کسانی که از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حمایت کردند، تاکنون نزدیک به 120 نفر هستند که اسامی این  افراد موجود است و همه آنها در قالب یک کمیته سازماندهی شدند.

حجت‌الاسلام میرتاج الدینی افزود: تفاوتی که کمیته نمایندگان با سایر کمیته‌های جبهه دارد، در این است که منتخبان که قرار است در مجمع عمومی جبهه شرکت کنند، حدود 20 تا 25 نفر هستند، اما در ارتباط با کمیته نمایندگان تعداد خاصی وجود ندارد و همه نمایندگانی که از جبهه مردمی حمایت کردند، می‌توانند در این مجمع شرکت کنند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین