کد خبر: 90448144
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » نمایشگاه رسانه های دیجیتال موجب تعامل وهم افزایی بیشتر نیروهای انقلابی است/استعداد موجود در اذهان نیروهای انقلابی در اینجا شکوفا می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: استعداد هایی که در نیروهای مردمی انقلابی موجود است در این گونه نمایشگاه ها می تواند شکوفا شود.

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
نمایشگاه رسانه های دیجیتال موجب تعامل وهم افزایی بیشتر نیروهای انقلابی است/استعداد موجود در اذهان نیروهای انقلابی در اینجا شکوفا می شود

به گزارش  کرمان خبر از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی  /حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی درجمع خبرنگاران ، گفت: در ضرورت برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی جای بحث وجود ندارد. در این نمایشگاه نیروهای انقلابی و مردمی در کنار هم قرار گرفته و همگرایی زیادی انجام می دهند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، خاطر نشان کرد: مجموعه های شرکت کننده در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی می توانند با ارائه تولیدات یکساله، تبادل اطلاعات و تجریبات، نهایت استفاده را از این فضا ببرند. علاوه بر این که مجموعه های انقلابی محصولات خود را به معرض عموم قرار می دهند، یک همگرایی مطلوبی را می توانند بین یکدیگر ایجاد کند.

وی با اشاره به پیشرفت نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، گفت: نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی نسبت به سال های گذشته هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی رشد خوبی داشته است. تنوع در ارائه محصولات به ویژه محصولاتی که نیاز بود در طول یک سال اخیر به آن پرداخته شود، از نکات بارز این نمایشگاه است.

حجت الاسلام شرفخانی افزود: استعداد هایی که در نیروهای مردمی انقلابی موجود  است در این گونه نمایشگاه ها می تواند شکوفا شود. جوانانی که با انگیزه دینی دست به انجام فعالیتی زده اند، شاه بیت اصلی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان خاطر نشان کرد: ما باید از این ظرفیت ها برای بهتر برگزار شدن نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

 
0
 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین