کد خبر: 90673586
تاریخ انتشار: پنجشنبه 28 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » کرمان خبر » جزییات مناظره های انتخابات ریاست جمهوری 96 در تلویزیون اعلام شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در انتخابات پیش رو علاوه بر تولید برنامه های تحلیلی، تبیینی و تهییجی بخشی از برنامه های همچون انتخابات های گذشته به تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری اختصاص خواهد داشت

به گزارش چی 24 به نقل از کرمان خبر:
جزییات مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 96 در تلویزیون اعلام شد

 

به گزارش کرمان خبر، مجید شعبانپور (رئیس مرکز تولید و فنی سیما) به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: در انتخابات پیش رو علاوه بر تولید برنامه‌های تحلیلی، تبیینی و تهییجی بخشی از برنامه‌های همچون انتخابات‌های گذشته به تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری اختصاص خواهد داشت. براساس مصوبه ستاد انتخابات رسانه ملی هریک از نامزدهای این دوره در ۴ برنامه گفتگومحور حضور پیدا می‌کنند. این برنامه‌ها شامل ۳۰ دقیقه گفتگو با دوربین، و سه برنامه ۶۰ دقیقه‌ای گفتگو با جوانان، پاسخ به سوالات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و گفتگو با ایرانیان خارج از کشور هستند.

رئیس مرکز تولید و فنی سیما پخش مناظره انتخاباتی میان نامزدها را از جذاب‌ترین برنامه‌های مخاطبان در طول انتخابات‌های گذشته دانست و اضافه کرد: پخش سه مناظره ۱۸۰ دقیقه‌ای در این دوره از انتخابات پیش‌بینی شده است. پیش‌بینی می‌شود در طول انتخابات مناظره‌ها از مهمترین و پربیننده‌ترین برنامه‌ها تلویزیونی باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح مناظره انتخابات سال ۹۲ بعد از بررسی مناظره‌های روز دنیا به لحاظ فرم انتخاب شد و ۸ نامزد در مقابل هم قرار گرفتند و برنامه‌های یکدیگر را نقد کردند. این دوره نیز فرم مناظره به شیوه انتخابات گذشته با برخی تغییرات اجمالی است. اتودهای بسیاری برای دکور این برنامه‌ها زده شده که پس از تایید، ساخته و در مناطره‌ها و گفتگوها استفاده می‌شود.

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین