کد خبر: 91119282
تاریخ انتشار: شنبه 30 بهمن 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » تجلیل از زنان کار آفرین بسیجی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مسئول بسیج جامعه بانوان سپاه شهدای آذربایجان غربی خبر داد؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

 nY1rJhF4J0nZ

به گزارش فاطر24 ،  لیلا سپهری ظهر امروز در آئین تجلیل از زنان نمونه کارآفرین که در سالن جلسات بسیج جامعه بانوان سپاه شهدای استان برگزار شد، اظهار داشت: در طول دو سال گذشته به 156 نفر از بانوان کارآفرین تسهیلات بانکی پرداخت شده است که یک گام در راستای تحقق سیاست‌های اققتصاد مقاومتی به شمار می‌رود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان سازمان بسیج سازندگی برای حمایت از زنان کارآفرین استان، ادامه داد: ولی انتظار وجود دارد که سایر مقامات آذربایجان غربی با همه توان برای حمایت از بانوان کارآفرین گام بردارند.

این مسئول ضمن انتقاد از رویه موجود در ارتباط با نحوه فعالیت مناطق آزاد، خاطرنشان کرد: فلسفه شکل گیری مناطق آزاد صادرات کالاهای ایرانی است و نباید به محملی برای واردات کالاهای خارجی تبدیل شوند.

مسئول بسیج جامعه بانوان سپاه شهدای آذربایجان غربی به فعالیت زنان توانمند و کارآفرین در زمینه‌های مختلف اعم از کشت و زرع زعفران، دامداری و ... اشاره کرد و گفت: در صورت وجود حمایت می‌توان یک تولیدی کوچک را به یک کارخانه عظیم و محل ارتزاق ده‌‌ها خانواده تبدیل کرد.

این مسئول به پرداخت تسهیلات بانکی با بهره 16 درصد به متقاضیان واجدالشرایط اشاره کرد و افزود: امسال 50 نفر به بسیج سازندگی آذربایجان غربی برای پرداخت وام معرفی شده‌اند و مقدمات کار برای دریافت تسهیلات فراهم شده است.


انتهای پیام

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین