کد خبر: 91555554
تاریخ انتشار: دوشنبه 02 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » شهرداری ارومیه باجنجال و حواشی برابر کاله پیروز شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پلی آف سوپرلیگ والیبال ایران

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر24؛بازهم سالن 6000نفری غدیر ارومیه میزبان یک بازی سرنوشت ساز از پلی آف سوپر لیگ والیبال ایران(جام شهدای منا) بود.

4

تیم والیبال شهرداری ارومیه دریک بازی سرنوشت ساز و همراه با جنجال و حواشی برابر تیم والیبال کاله مازندران پیروز شد تا در جمه چهارتیم مرحله نهایی قرارگیرد

در ست های اول و دوم که بترتیب22-25و23-25 بابرتری تیم کاله به پایان رسید ولی از اواسط سوم بازیکنان شهرداری ارومیه به خود امدند تا نتیجه بازی رادرست سوم 25-18به نفع خود کردند.

3

بازیکنان عباس برقی در ست های چهارم و پنجم گوی برد را نیز از بازیکنان  بهروز عطایی که بانتایج25-23 و15-13 ربودند تا تیم والیبال شهرداری ارومیه بازهم باپیروزی این مرحله از سوپر لیگ والیبال ایران راپشت سر گذارند.

1

حواشی جنجالی در دونالار یوواسی:

* تیم شهرداری ارومیه مسابقه را با ترکیب حامد رضایی، امین علوی، آرش کشاورزی، مجتبی میرزاجانپور، پرویز پزشکی، آرمین تشکری و عبدالرضا علیزاده آغاز کرد.

* ترکیب اولیه کاله آمل را ولی علی پور، مهدی رنجبر، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی، آرمین رنجبر، اسماعیل مسافر و ابوالفضل قلی پور تشکیل داده بودند.

* نزدیک به ۷۰۰۰ تماشاگر در این مسابقه در سالن غدیر ارومیه حضور داشتند.

* نزدیک به ۲۰۰۰ تماشاگر در بیرون از سالن اجازه ورود نیافتند.

* عبدالرضا علیزاده لیبرو تیم شهرداری ارومیه در ست سوم بدلیل آسیب دیدگل کمر زمین مسابقه را ترک کرد که بعد از عملکرد ضعیف لیبرو سوم این تیم با وجود مصدومیت با تلاش کادر پزشکی به بازی بازگشت.

* بعد از برد شهرداری ارومیه در ست سوم و هنگام تعویض زمین ها، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که در نهایت با وساطت عوامل اجرایی به بازی بازگشتند.

* مجتبی میرزاجانپور در این مسابقه از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

* اولین اعتراض بازی را آملی ها در ست نخست و در همان امتیاز ۴-۲ به داور مسابقه داشتند.

* بهروز عطایی سرمربی کاله در ست پنجم درحالیکه این تیم تقریبا بازی را از دست داده بود، بازیکنان تیمش را از زمین بیرون کشید و در نهایت بعد از وساطت و صحبت های رد و بدل شده در نهایت بعد از نزدیک به ۱۰ دقیقه آملی ها برای ادامه مسابقه به زمین بازگشتند.

* مهدی رنجبر بازیکن کاله آمل در این بازی بارها با داور مسابقه بر سر نحوه قضاوتش درگیر و به اعتراض پرداخت و در ست پنجم نیز در حالی که بازیکنان تیم کاله خواستار به بیرون آمدن او بودند، همچنان با داور مسابقه به جر و بحث پرداخت.

* بعد از درگیری بازیکنان دو تیم، عده ای تماشاگرنما با پرتاب اشیا جو بازی را متشنج کردند.

مجتبی میرزاجانپور با ۲۵ امتیاز بهترین بازیکن شهرداری ارومیه بود و حامد رضایی و آرش کشاورزی نیز با ۱۵ امتیاز دیگر بازیکنان امتیاز آور شهرداری ارومیه بودند.

* اسماعیل مسافر بازیکن جوان و خوش استیل کاله آمل به تنهایی ۲۵ امتیاز بدست آورد و بهترین بازیکن تیمش لقب گرفت و مهدی رنجبر و آرمین رنجبر با ۱۳ و ۱۲ امتیاز از دیگر بازیکنان خوب کاله در این بازی بودند.


انتهای پیام/ چ

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین