کد خبر: 91872810
تاریخ انتشار: چهارشنبه 04 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » شهیدان درنزد خداوند از جایگاه بالاتری برخوردارند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر24؛اولین یادواره شهدای غواص آذربایجان غربی با حضور سردار امین شریعتی فرمانده وقت لشکر 31 عاشورا و مسئولین استانی و نظامی و جمعی از خانواده های شهدا به همت دانشکده فنی و حرفه ای  قاضی طباطبائی ارومیه در سالن همایش های مجتمع امام علی برگزار شد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای قاضی طباطبائی ارومیه گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با روسا و اساتید دانشگاه های سراسر کشور مطرح کردند کار فرهنگی باید در اولویت قرار گرفته و در این راستا به دنبال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌باشیم.

111.1

ناصر پوراسد تصریح کرد:برگزاری مسابقات قرآنی دانشکده های فنی و حرفه‌ای کشور ، عصر شعر خاکریزهای نرم از جمله برنامه های فرهنگی هستند که درچند ماه گذشته با توجه به منویات مقام معظم رهبری در محیط دانشکده برگزار شده است.

پور اسد افزود:من و امسال من وظیفه دارند تا جوانانی که از خون خود در مرز های ایران گذشته اند تا یک وجب از خاک عزیزمان به دست بعثی های نیفتدآنهارا به جامعه معرفی کنیم و بگوییم چه کسانی از این خاک دفاع کرده اند وبعضی از مدیران که حقوق های نجومی میگرند و در جای گرم و نرمی نشسته اند از برکت خون این شهیدان ان مقام ها ساخته شده اند

نماینده ولی فقیه  دراستان و امام جمعه ارومیه در یادواره شهدای غواص استان اظهار داشت:روایت‌ها در مورد شهدا اعجاب برانگیز است و اگر کسی این روایت‌ها را بخواند و نخواهد شهید شود با دین آشنا نیست ، جایگاه شهادت در نزد خدا بسیار والا بوده و ما نیز وظیفه داریم راه آنها را ادامه دهیم.

1111

حجت الاسلام سید مهدی قریشی گفت: شهادت آنقدر مرتبه‌ی بالایی بوده که همه ائمه اطهار این دعا را می‌کردند و البته همه شان توسط  دژخیمان شهید شدند، پس بدانیم که یک شهید چه جایگاهی در نزد خدا متعال دارد.

قریشی ابراز کرد: دشمن همواره به دنبال شکستن ایمان و هجوم همه جانبه‌ی علیه ارزش‌های اسلام است اما نمی‌داند این کار  استقامت مومنان را بالاتر برد که نتیجه آن را در  جنگ ۸ ساله توسط همه شهدا و مردم بالاخص شهدا غواص دیدیم و همچنین وی افزود:جنگ  ۸ ساله وقتی خداوند استقامت مردم و شهدا را دید نصرت اعطا کرده و نباید این را از خاطر ببریم که قدر این پیشکسوتان جهاد و شهادت قدر دانسته و روحیه آنها را در جامعه حفظ و تقویت نماییم.


انتهای پیام/چ

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین