کد خبر: 93618597
تاریخ انتشار: پنجشنبه 12 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » درب باغ خصوصی آستان قدس به روی جوانان و نوجوانان باز شد/ ارتقاء کیفی «پیوست زیارت» با استفاده بهینه از منابع وقف
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با حضور آیت الله رئیسی، مجموعه 70 هکتاری بیلدر به اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا علیه السلام تغییر کاربری یافت.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
درب باغ خصوصی آستان قدس به روی جوانان و نوجوانان باز شد/ ارتقاء کیفی «پیوست زیارت» با استفاده بهینه از منابع وقف

به گزارش «قاصدنیوز»، با حضور آیت الله رئیسی، مجموعه70 هکتاری بیلدر به اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا علیه السلام تغییر کاربری یافت و به عنوان اولین اردوگاه تربیتی آستان قدس شروع به فعالیت کرد. 

 

این مجموعه پیش از این کاربری اختصاصی داشت که با این تغییر کاربری استفاده بهینه‌تری از منابع وقف برای ترویج معارف دینی و ارزش‌های اسلامی صورت خواهد پذیرفت.

 

این اردوگاه که وسعت بسیاری نیز دارد در اختیار موسسه جوانان آستان قدس رضوی قرارگرفته است تا در زمینه‌‌‌ی آموزش‌های دینی، فعالیت های فرهنگی، تربیتی و آموزشی ویژه جوانان و نوجوانان، به کار گرفته شود.

 

اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا علیه السلام و فعالیت‌های تربیتی و فرهنگی‌ای که قرار است در آن انجام شود، می‌تواند به عنوان پیوستی مهم و ارزشمند برای «زیارت» محسوب می‌شود که مورد استفاده تشکل‌ها و دیگر جمع‌های مردمی قرار خواهد گرفت.

 

قابل ذکر است به گفته آیت الله رئیسی این مجموعه نخستین مجموعه اردوگاهی است و در آینده ای نزدیک دیگر باغ های آستان قدس در بقیه مناطق کشور با حفظ فضای سبز،  مورد استفاده فرهنگی تربیتی قرار میگیرد.

 

اردوگاه امام رضا(ع)اردوگاه امام رضا(ع)اردوگاه امام رضا(ع)اردوگاه امام رضا(ع)اردوگاه امام رضا(ع)اردوگاه امام رضا(ع)

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین