کد خبر: 93945763
تاریخ انتشار: شنبه 14 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » اعزام کاوران راهیان نور آذربایجان غربی به مناطق جنوب
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
از 14 اسفند ؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

به گزارش فاطر 24 ، اعزام کاروان راهیان نور استان آذربایجان‌غربی از 14 اسفند ماه سال 95 شروع شده شده و تا 14 فروردین سال 96 ادامه خواهد داشت.

سفر زائران سرزمین نور به مدت پنج روز به طول می‌انجامد و از مناطق عملیاتی و زیارتی فتح‌المبین، فکه، چزابه، دهلاویه، هویزه، هور، شلمچه، القمه و اروند رود دیدن می‌کنند.

پیش‌بینی می‌شود حدود 12 هزار نفر از استان آذربایجان‌غربی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند که از این تعداد حدود یک‌هزار نفر در قالب کاروان دانشجویی و بقیه در قالب کاروان‌های اقشار عمومی عازم می‌شوند.

اعزام زائران با 170 دستگاه اتوبوس در قالب هر دستگاه به عنوان یک کاروان صورت می‌گیرد و پیش‌بینی می‌شود تعدادی نیز به صورت خودجوش با خودروهای شخصی در این حرکت معنویی شرکت کنند.

همچنین در این سفرطبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای اجرای برنامه‌های فرهنگی زائران از روایت‌های راویان و سخنان روحانیون همراه کاروان‌ها بهره‌مند شده و از فوق برنامه‌های فرهنگی از جمله بازدید از نمایشگاه رزمی فرهنگی ستارگان زمینی استفاده خواهند کرد.

گفتنی است سفر زیارتی کاروان‌های راهیان نور برای گرامی داشت رشادت‌ها و جان فشانی عزیزانی که جان خود را در راه اسلام و حفظ تمامیت ارضی کشور نثار کردند اجرا می‌شوند و تمام نخبگان و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس برای ایراد خاطرات آن دوران برای نسل جدید حاضر شده و فضای جدیدی از کار فرهنگی کشور در این سرزمین در تعطیلات نوروز برای زائران متبلور می‌شود.


انتهای پیام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین