کد خبر: 94753252
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » امتناع خانواده شهدای مدافع حرم از حضور در مراسم استقبال از رئیس جمهور/ خانواده شهدا: نمی توانیم تاب بیاوریم کسی با این صراحت مقابل سخنان رهبر انقلاب بایستد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خانواده شهدای مدافع حرم علی رغم دعوت مسئولان دولتی از حضور در مراسم استقبال رئیس جمهور امتناع ورزیدند.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
امتناع خانواده شهدای مدافع حرم از حضور در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور/ خانواده شهدا: نمی‌توانیم تاب بیاوریم کسی با این صراحت مقابل سخنان رهبر انقلاب بایستد

به گزارش «قاصدنیوز»، خانواده شهدای مدافع حرم علی رغم دعوت مسئولان دولتی از حضور در مراسم استقبال رئیس جمهور امتناع ورزیدند.

 

یک عضو خانواده شهدای مدافع حرم در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این امتناع به سبب مواضع اخیر آقای روحانی است، گفت: اخیراً رهبر انقلاب هرچه می‌فرمایند جناب رئیس جمهور مقابل آن سخن اظهار نظر می‌کند. خانواده شهدای مدافع حرم نمی‌توانند تاب بیاورند که کسی با این صراحت مقابل سخن حضرت آقا بایستد. ما با کسی مشکل شخصی نداریم. میزان برای ما نزدیک بودن به محور ولایت است.

 

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهید عطایی، قاسمی دانا، جهانی، حریری، عارفی، محرابی، بختی و اسدی از جمله خانواده‌هایی هستند که از پذیرفتن این دعوت خودداری کردند.

 

این عضو خانواده شهدای مدافع حرم در ادامه تاکید کرد: البته با پدر یک شهید مدافع حرم تماس گرفتند و بعد از اینکه ایشان دعوت را نپذیرفت ماشینی را به درب منزل ایشان فرستادند و هر طور شده او را به یکی از هتل‌های مشهد بردند تا امروز بتواند در مراسم استقبال از رئیس جمهور حاضر شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین