کد خبر: 94757098
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 اسفند 1395
خانه » ورزشی » varzesh3 » اعتراض سرخابی ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با وجود اعلام مهدی تاج مبنی بر اینکه تیم های بدهکار به بازیکنان و مربیان خارجی در فصل آتی حق جذب خارجی ها را نخواهند داشت سرخابی ها می خواهند از این ظرفیت استفاده کنند. 

به گزارش چی 24 به نقل از varzesh3:

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال به تازگی ابلاغیه ای را برای سازمان لیگ برتر فرستاده و از این سازمان خواسته در تماس با باشگاه ها به آنها اعلام کند باید بدهی های داخلی را در یک پروسه زمانی سه تا چهار ساله پرداخت کنند. هم چنین مقرر شده تیم هایی که در فیفا پرونده دارند تا زمان تسویه کامل بدهی ها حق جذب خارجی جدید را نداشته باشند که استقلال و پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیستند. استقلال به خاطر بدهی ها پنجره نقل و انتقالات زمستانی را از دست داد و پرسپولیس هم چند پرونده در دست بررسی دارد که به زودی منجر به صدور رای نهایی خواهد شد. 


با این حال باشگاه استقلال می گوید در فصل آتی می تواند از این ظرفیت استفاده کند چون بدهی دو سه بازیکن را پرداخت کرده. از ساموئل هم برای پرداخت بدهی هایش زمان گرفته و دیگر پرونده ای در فیفا ندارد که منجر به صدور رای محرومیت برای این باشگاه شود. از سویی باشگاه پرسپولیس بر این عقیده است فدراسیون فوتبال نمی تواند به موجب این ابلاغیه باشگاه ها را از جذب بازیکنان و مربیان خارجی محروم کند وقتی در پرونده های فیفا هیچ دفاعی از باشگاه ها نمی کند. 


در مباحث مطرح شده غیر رسمی این طور آمده وقتی کمیته انضباطی فیفا پرونده ها را بررسی و رای صادر می کند ورود فدراسیون فوتبال به این پرونده ها غیر قانونی و هر تصمیمی که در این زمینه بگیرد خارج از چارچوب خواهد بود. 


استقلال و پرسپولیس می گویند عقد قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی حق طبیعی آنهاست.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین