کد خبر: 94774524
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 اسفند 1395
خانه » ورزشی » varzesh3 » در برابر استقلال دست و پا بسته نیستیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فلاحت زاده: کار سختی داریم اما ...

زننده گل قهرمانی نارنجی پوشان در بازی پایانی سال 73 این روزها در قامت مربی به همراه این تیم در رقابت های لیگ حضور دارد. فلاحت زاده درباره بازی با تیم سابق می گوید: دست و پا بسته نیستیم. 

به گزارش چی 24 به نقل از varzesh3:

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد فلاحت‌زاده مدافع اسبق استقلال در خصوص رویارویی با تیم سابقش گفت: با هر بار رویارویی با آبی‌پوشان خاطرات روزهای حضور در این تیم برایم زنده می‌شود. اگرچه از روزهای بازی‌ام در استقلال خیلی دور شده‌ام اما هنوز هم با فکر به آن روزها خاطرات خوش برایم تداعی می‌شود.


فلاحت زاده در مورد گل قهرمانی اش و خاطره گلزنی اش به  استقلال گفت: آن موقع  بازی ها در دو گروه برگزار می شد و از هر گروه دو تیم بالا می آمد و بعد از شکست کشاورز، در دیدار فینال توانستم با زحمات تمامی بزرگان آن روزهای سایپا در دقیقه ١١٧ روی کرنر سهند رازیان، گل قهرمانی را به ثمر برسانم و به رقابت های آسیایی صعود کردیم. جا دارد یادی کنم از بازیکنان آن روزها سعید رجبی، حمید علیدوستی، بشرزاد، افتخاری، محبوب، حسین عسگری و دوستان دیگر.


او درباره اینکه این بازی را چطور می‌بیند، خاطرنشان کرد: قطعا با نبود حامد لک و محمدرضا خلعتبری، دو بازیکن موثرمان کار سختی مقابل استقلالی‌ها داریم؛ اما سایپا تیم دست و پا بسته‌ای نیست که اجازه دهد به راحتی دروازه‌اش باز شود. البته استقلال هم در این بازی مهدی رحمتی را ندارد و خب این می‌تواند یک خیال راحتی برای سایپایی‌ها به همراه داشته باشد.


وی در ادامه گفت: سایپا با جانشینی بازیکنان جوان خلأ نبود بازیکنان محروم و مصدوم را پر خواهد کرد. در ضمن مهدی ترابی یکی، دو هفته‌ای است که مصدومیتش برطرف شده و در بازی با تراکتور هم به قصد آماده‌سازی به میدان رفت که خب آمادگی او برای سایپا وزنه‌ای موثر خواهد بود، اگرچه باید دید آقای فرکی چه تصمیمی برای این بازی اتخاذ خواهند کرد. 


فلاحت‌زاده در پایان افزود: هر تیمی در این بازی باهوش‌تر و با تمرکز بالا کار کند، قطعا می‌تواند برنده میدان باشد. نکته جالب این بازی تقابل جوان‌ و باتجربه دو تیم است که خب شور و هیجان این بازی را بیشتر خواهد کرد و مطمئنا بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین