کد خبر: 95387846
تاریخ انتشار: شنبه 21 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » زیر پا گذاشته شدن ارزش های اسلامی در حضور فرماندار نقده
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مردم و جریان های مذهبی در انتظار واکنش مسئولان ؛

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

elpress139512171351251488882085ir36_414x290

به گزارش فاطر 24 از اولین روز های روی کار آمدن دولت یازدهم اقدامات و نقل و قول هایی که از وزرا و شخصیت های تراز اول  دولت به گوش می رسید بسیاری از دلسوزان انقلاب خصوصا در زمینه فرهنگ و البته فرهنگ دینی را  به فکر فرو برد.

رئیس دولت یازدهم در اولین روز های فعالیت خود با انتخاب فردی که  در مسائل فرهنگی خود را به افکار محمد خاتمی  و به تبع مهاجرانی نزدیک می دید ، به عنوان وزیر ارشاد   سنگ اول در تعارض با فرهنگ دینی را محکم کوبید .

اقدامات دولت یازدهم در زمینه فرهنگی از یکسان سازی هنر و هنرمند ارزشی و غیر ارزشی تا سینما همچنان با سرعت به ناکجا آباد حرکت می کند .

خوانندگی زن ، کنسرت ها بدون مجوز و منافی حیا و عفت  ، تعرض با ساحت فرهنگی امام هشتم ، همگی مراحل  آبیاری باغی بود که میوه ی آن بی تفاوتی و البته ضدیت با ساحت دین است .

این باغ از درختان بزرگ گرفته تا شاخه ها  و البته بوته ها  را   شامل می شود . چنانچه وزیری مردم را ضد انقلاب می خواند و  نماینده دولت در یک شهرستان با عنوان فرماندار  به شهدا توهین کرد ، فرمانداری  تصویر فتنه گران را  در مجموعه منتسب به جمهوری اسلامی نصب و البته  می ستاید،  دیگری کارگران را   به باد شلاق داد ،  و امروز نیز ماجرای نقده دل مومنین و امت را داغدار کرده است.

با نگاهی جزئی تر به استان باید گفت نابسامانی ، بی تفاوتی و به تعبیری تعارض با ارزش های اسلامی  در  جمهوری اسلامی امروز توسط برخی مبارزان سابق و البته متظاهران دیروز  در کشور دیده می شود .

رزونامه های هایی که علیه  ارزش های انقلاب  می نویسند ، قصاص را به سبک اول انقلاب می کوبند ، و اهل بیت را دست مایه نقد و توهین قرار می دهند  همگی اتفاقاتی است که در  چند وقت اخیر و نه در دولت دهم اتفاق افتاده است !

باید گفت همه افراد  دخیل در ماجرای  جشن روز مهندس نقده محکوم و مورد سرزنش می باشند . از نفر شاخص که فرماندار محترم نقده می باشد تا مدیران پایین تر از وی که همگیبا تشویق و  حداقل با سکوت خود باب قبح شکنی و مبارزه با احکام صریح شریعت اسلامی را   باز کرده اند .

البته باید گفت تربیت  و هنر  هردو در این مراسم نشان دادند که امروز  هیچ کدام  در جهت اهداف انقلاب و البته مورد تایید امام خمینی بنیان گذار کبیر انقلاب نمی باشند .

امروز از تئاتر های ریز و درشت مثل آغلاما اورمیا تا نمایشی برای کودکان همگی با رقص و بزن و بکوب به ستیز با ارزش های دینی برخاسته اند .

موسیقی ، فیلم و البته مد و پوشش همگی در پازلی قرار می گیرند که در یک نگاه بالا دستی از نقشه ای که توسط دشمن طراحی شده حکایت دارد .

البته بسیار خوشبینانه است که این وضعیت را نابسمانی یا غفلت فرض کنیم که اگر این نیز باشد گناهی نابخشودنی است و هزینه هایی که برای متولیان از جیب مردم صرف می شود همگی  می تواند مورد بازخواست الهی قرار گیرد .

در انتها  باید گفت قلب مردم خصوصا در استان آذربایجان غربی و البته کشور از این رویداد جریحه دار شده است و مسئولین و  افراد ناظر خصوصا شخص استاندار آذربایجان  غربی باید پاسخ گو باشند.


انتهای پیام / ص

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین