کد خبر: 95407400
تاریخ انتشار: شنبه 21 اسفند 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی: امنیت و اقتدارکشور مدیون شهدا و خانواده آنهاست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی پیش از ظهر امروز در دیدار خانواده شهداء و ایثار گران گفتند: مسئولین و جامعه اسلامی هرگز نباید از شهداء و خانواده آنها غفلت کنند، زیرا امنیت و اقتدار کشور مدیون شهدا و خانواده آنها است.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

مرجع عالیقدر شیعیان افزودند: شهداء جایگاه باعظمتی در درگاه ایزد منان دارند؛ زیرا اینها نمرده اند بلکه زنده اند و ازمحضر خدای متعال بهره می برند. معظم له بیان داشتند: عمل، مرگ و حیات موضوعات مهم در آزمون الهی است مهم این است انسان از این آزمون ها باصلابت، قدرت و موفق عبورکند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی گفتند: شهدا از آزمون های الهی آبرومندانه و با قدرت عبور کردند و دنیای فانی را با حیات ابدی و اخروی معامله و معاوضه کرده اند.خدای متعال برای صابرین خصوصیاتی قرار داده از جمله آن تحمل سختیها، معامله نکردن با غیر خدا درمشکلات، داشتن تقوای الهی و صبر درمشکلات است. ایشان افزودند: خانواده شهدا یکی از صابرین می باشند این خانواده درمقابل سختیهای و مشکلات صبر و تحمل کردند و حاضرنشدند برای برون رفت از مشکلات با غیر خدا معامله کنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی اظهار داشتند: خدمت به شهداء و خانواده های آنها از با ارزش ترین خدمت ها است؛ مسئولین خدمت را افتخار بدانند و برای آن تلاش کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین