کد خبر: 95789073
تاریخ انتشار: دوشنبه 23 اسفند 1395
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » حرکات عجیب یک عضو شورای شهر مشهد در آستانه انتخابات/ ایجاد ازدحام ساختگی برای ساخت کلیپ تبلیغاتی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

شنیده های "قاصدنیوز" حکایت از آن دارد یکی از اعضای شورای شهر مشهد که سابقه چند دوره نمایندگی دارد، اخیراً مراجعات مردمی در مسئولیت های مختلف خود را به ساختمان شورای شهر منتقل کرده و همین موضوع باعث ازدحام مردمی که عموما جزو طبقه فقرا و مساکین هستند، شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
حرکات عجیب یک عضو شورای شهر مشهد در آستانه انتخابات/ ایجاد  ازدحام ساختگی برای ساخت کلیپ تبلیغاتی

شنیده‌های "قاصدنیوز" حکایت از آن دارد یکی از اعضای شورای شهر مشهد که سابقه چند دوره نمایندگی دارد، اخیراً مراجعات مردمی در مسئولیت‌های مختلف خود را به ساختمان شورای شهر منتقل کرده و همین موضوع باعث ازدحام مردمی که عموما جزو طبقه فقرا و مساکین هستند، شده است. 

 

همزمان با این اقدام که تذکر هیئت‌رئیسه شورای شهر را در پی داشته است،  گروهی تصویربردار برای ساخت کلیپ از این اقدامات و رسیدگی‌های مردمی وی حاضر شده‌اند. 

 

این عضو شورای شهر اخیراً در دومین نطق پیش از دستور خود طی سه سال و نیم گذشته سخنانی را با مضمون اینکه من نماینده مردمم،  همیشه با آنها مرتبطم و اگر اجازه ندهید مردم با من ملاقات کنند میزم را وسط میدان شهدا خواهم برد تا من را از مردم جدا نکنید!  ایراد نموده است. 

 

قابل ذکر است این عضو شورا طی مدت طولانی از حضور در اکثر جلسات کمیسیون تخصصی خود به دلیل آنچه که عدم تخصص خود در حوزه حمل‌و‌نقل می‌خواند امتناع نمود اما وی در سال بعد بعنوان رئیس کمیسیون قبول مسئولیت کرد! 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین