کد خبر: 98185114
تاریخ انتشار: شنبه 05 فروردين 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » مرجع عالیقدر: تقویت اقتصاد مقاومتی مبارزه با دشمنان است /بیکاری جوانان و رکود اقتصادی موجب شرمندگی در مقابل ملت بزرگ ایران است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی تقویت اقتصاد مقاومتی را یک نوع مبارزه با دشمنان دانستند و گفتند: جنگ امروز با ایران جنگ اقتصاد است که با تلاش و زحمت مسئولان باید در این جنگ پیروز شویم.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له امروز در دیدار عده ای از طلاب و فضلای حوزه های علمیه یکی از مسئوليت های مهم علما را هدایت و روشنگری مردم عنوان کردند و افزودند : در دنیای امروز با حوادث فراوان مواجه هستیم و عمده این حوادث علیه انقلاب اسلامی است، دشمن در اتاق فکر خود به این نتیجه رسید است که تنها تفکری که می تواند طومار استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل را درهم بشکند تفکر اسلامی ایران است که مبتنی بر فرهنگ جهاد و شهادت می باشد. ایشان ادامه دادند: براین اساس، بزرگترین ناقض حقوق بشر، طرح نقض حقوق بشر را تهیه و با رای همپيمانان خود به تصویب می رساند و نخست وزیر استعمار پیر، ایران را تروریست معرفی می کند که البته ما همه اینها محکوم می کنیم.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان این که دنیارا به نقض حقوق بشر در بحرین، یمن، فلسطین توجه میدهیم خاطرنشان کردند : روزانه صد ها زن و کودک بی گناه و بی دفاع گشته می شوند، لذا علما در طول تاریخ هم در عرصه علم بوده اند و هم سیاست اسلامی را برای مردم تبیین می کردند که در عصر و زمان ما امام راحل توانستند به عنوان یک عالم سیاست مدار در جهان کنونی تاثیر گذار باشند. مرجع عالیقدر شرایط کنونی کشور را حساس دانستند و با تاکید بر حفظ وحدت وهمدلی در همه سطوح خاطر نشان کردند: امام راحل در جای جای فرمايشات خود دارند که هرجا دشمن نفوذ کرد همانجا اختلاف بود و باز میفرمودند، رمز موفقیت وحدت کلمه است.

ایشان انتقاد را حق طبیعی افراد دانسته ، ولی تخریب و افترا و تهمت را عملی ناشایست خوانند و گفتند:اگر کسی بخواهد بخاطر اختلاف شخصی کارنامه ۳۸ ساله نظام اسلامی را زیر سوال ببرد گناهی بزرگ مرتکب شده است چون حقیقتاً پیشرفت ايران اسلامی در مقایسه با قبل انقلاب هيج قابل قیاس نیست البته منکر کاستی ها نیستیم.

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی ادامه دادند: امروز معیشت مردم و بیکاری جوانان و رکود در جامعه کاملا محسوس است و این وضعیت اقتصادی انسان را در مقابل ملت بزرگ و انقلابی ایران شرمنده می کند.

ایشان با اشاره به سخنان اول سال رهبر معظم انقلاب گفتند: تولید کنندگان با تولید محصولات با کیفیت زمینه مصرف اجناس داخلی را برای مردم فراهم نمایند. بی تردید استفاده از اجناس کشورهای دیگر که موجب ضرر زدن به اقتصاد نظام اسلامی باشد جایز نیست.جنگ امروز با ایران جنگ اقتصاد است که با تلاش و زحمت مسئولان باید در این جنگ پیروز شویم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین