کد خبر: 175309037
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
منافی مطرح کرد:

بازیکن و مربی پیشین باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس با شرایط خاصی که در فصل گذشته داشت باید در نیم فصل اقدام به تمدید قراردادها می کرد، ولی در این زمینه دیر اقدام کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، جواد منافی در مورد تقابل پرسپولیس با الجزیره در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: طبیعتاً کار پرسپولیس نسبت به مرحله گروهی سخت‌تر خواهد بود، چون هر تیمی که از گروهش صعود کرده است، حتماً شرایط خوبی دارد. پرسپولیس نباید بازی با الجزیره را ساده قلمداد کند و اگر این تیم را دست‌کم بگیرد قطعاً با مشکل مواجه خواهد شد.

بازیکن و مربی پیشین باشگاه پرسپولیس در ادامه افزود: پرسپولیس می‌تواند از سد الجزیره عبور کند و مهم این است که بازیکنان با انگیزه و با تمام وجود بازی کنند. مطمئناً برانکو هم باهوش‌تر از این حرف‌هاست که حریف اماراتی را دست‌کم بگیرد. امیدوارم پرسپولیس در بازی رفت نتیجه خوبی بگیرد و در بازی برگشت هم مقابل هوادارانش، صعود به مرحله بعدی را جشن بگیرد.

وی در مورد چالش باشگاه پرسپولیس برای تمدید قراردادهای بازیکنان این تیم گفت: الان اکثر بازیکنان مدیربرنامه دارند و آنها تصمیم می‌گیرند که بازیکنان چه کار کنند. پرسپولیس با شرایط خاصی که در فصل گذشته داشت باید در نیم‌فصل اقدام به تمدید قراردادها می‌کرد، ولی در این زمینه دیر اقدام کرد. باشگاه نباید اجازه می‌داد که کار به دقیقه 90 و اما و اگر کشیده شود. طبیعتاً باشگاه پرسپولیس برای حفظ بازیکنان کار سختی در پیش خواهد داشت.
منبع: تسنیم
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین