کد خبر: 175678851
تاریخ انتشار: سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک سنگین در معابر منتهی به محل برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران و همچنین نمایشگاه نفت و گاز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، سرهنگ محمد رازقی در خصوص آخرین وضعیت محورهای منتهی به محل برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران و نمایشگاه نفت و گاز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران اظهار داشت: در حال حاضر در مسیرهای جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران، جنوب به شمال بزرگراه شهید مدرس، خیابان ولیعصر(عج)، خیابان سئول و محورهای منتهی به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران که نمایشگاه نفت و گاز در آن دایر است، ترافیک سنگین را شاهد هستیم.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت به وضعیت ترافیکی معابر اطراف نمایشگاه کتاب پرداخت و گفت: شرق به غرب خیابان شهید بهشتی، غرب به شرق بزرگراه رسالت و محورهای فرعی همچون خیابان قنبرزاده، خیابان خرمشهر و خیابان شهید علی‌اکبری نیز ترافیکی سنگین را دارا هستند.

این مقام ارشد پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این مطلب که مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ساعت 8 صبح الی 22 به طور ویژه معابر منتهی به دو نمایشگاه فوق را پوشش می‌دهند، اعلام کرد: مأموران در جهت مدیریت و روان‌سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان حضوری فعال دارند.

وی با بیان اینکه در محدوده نمایشگاه کتاب، پارکینگی برای پارک خودروهای شخصی تعبیه نشده است، از شهروندان درخواست کرد که حتماً از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی گفت: شهروندان توجه داشته باشند که اگر خودروهای خود را در مکان‌های غیرمجاز در اطراف نمایشگاه کتاب و به خصوص در خیابان‌های قنبرزاده، خرمشهر و پاکستان پارک کنند، قطعاً جرثقیل‌های پلیس نسبت به جابجایی آنها اقدام خواهد کرد.

سرهنگ رازقی خاطرنشان کرد: فقط برای کاروان‌های دانش‌آموزی و دانشجویی که از شهرستان‌ها برای بازدید نمایشگاه می‌آیند پارکینگ وجود دارد.
منبع: فارس
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین