کد خبر: 175877538
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرمربی اسطوره ای پیشین شیاطین سرخ پس از عمل جراحی موفقیت آمیزش سرانجام به هوش آمد.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، بر اساس گزارش نشریه «دیلی میل» انگلیس، سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای پیشین منچستریونایتد که شنبه شب به خاطر خونریزی مغزی مورد عمل جراحی اضطراری قرار گرفته بود، به گفته دوستانش، شب گذشته (دوشنبه) به هوش آمده و حتی با اعضای خانواده خود در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سالفورد رویال صحبت کرده است.

باشگاه منچستریونایتد شنبه شب بود که خبر عمل جراحی موفقیت‌آمیز فرگوسن 76 ساله را اعلام کرد. از آن تاریخ سرالکس در کما به سر می‌برد، اما اکنون دوستان وی به «دیلی میل» خبر داده‌اند که سرالکس به هوش آمده و حتی روی تخت نشسته و با دکتر خود در مورد نتایج عمل جراحی که دو روز پیش بر روی وی صورت گرفته، گفت‌وگو کرده است.

سرالکس فرگوسن بین سال‌های 1986 تا 2013 هدایت شیاطین سرخ را برعهده داشت و در طول بیست‌وشش سال و نیم هدایت این تیم، 38 عنوان قهرمانی برای منچستریونایتد به ارمغان آورد و این تیم را تبدیل به پرافتخارترین باشگاه انگلیس کرد.

در روزهای اخیر باشگاه‌های بزرگ، بازیکنان نامدار، شاگردان پیشین سرالکس فرگوسن و بازیکنان کنونی منچستریونایتد با انتشار پیام‌هایی آرزوی سلامتی برای فرگی داشته‌اند.
منبع: تسنیم
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین