کد خبر: 175907936
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دلایل شکست این تیم گفت: با تغییر پست پی در پی بازیکنان توسط برانکو، این تیم مقابل الجزیره سردرگم بود و شکست خورد.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، محمود کلهر در خصوص شکست این تیم برابر الجزیره امارات گفت: بازی قابل قبولی پرسپولیس از خود ارائه نکرد و اعتقاد دارم علت باخت این تیم ضعف در مهره چینی بوده است. بازیکنان برانکو در پست های غیرتخصصی به میدان رفتند و همین تغییرات باعث شد تا پرسپولیس مقابل الجزیره سردرگم باشد.

وی تاکید کرد: به طور مثال حسین ماهینی بارها تغییر پست داده و اعتقاد دارم پست اصلی خود را هم دیگر فراموش کرده و در زمین نمی داند دنبال چه چیز است. متاسفانه پرسپولیس این روزها شناور بازی نمی کند. تعویض های دیگر هنگام پرسپولیس هم باعث شد تا این تیم نتواند عملکرد خوبی داشته باشد. منشا که توانایی بالایی دارد نیمکت نشین می‌شود واعتقاد دارم تعویض های برانکو به نفع الجزیره بود.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: به دلیل نبود سیدجلال حسینی در قلب دفاع هماهنگی کامل در این خط وجود نداشت و این روزها این نقطه ضعف قرمز پوشان شده است. شاید الجزیره در این بازی بهتر از دیگر بازیهایش مقابل پرسپولیس حاضر شد اما امیدوارم قرمزپوشان بتوانند در بازی برگشت نتیجه را به سود خود به پایان برسانند.

کلهر در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کردید پرسپولیس در این دیدار و در ثانیه های پایانی شکست را پذیرا شود گفت: وقتی خوب بازی نکنید و مشکل داشته باشید باید منتظر شکست هم باشیم. محسن مسلمان بازیکن خوب و خوش تکنیکی است و نمی دانم تا کی باید به دلیل مسائل انضباطی برای پرسپولیس به میدان نرود. چرا علیپور آماده از زمین بیرون آورده می‌شود. به اعتقاد من مسلمان در کنار بشار رسن اگر به میدان می آمد می توانست گره گشای پرسپولیس باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پرسپولیس می تواند در بازی برگشت صعود خود را قطعی کند افزود: به اعتقاد من قرمزپوشان ۹۰ درصد شانس صعود دارند. آنها می توانند با بازی رو به جلو در ور زشگاه آزادی و با حمایت هوادارانشان مقابل الجزیره پیروز شوند به شرط اینکه ترکیب ایده آل چیده شود و الجزیره به اتلاف وقت نپردازد.

پیشکسوت پرسپولیس  در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران از این بازی حساس استقبال کرده و با حضور پررنگ شان در ورزشگاه یکی از عوامل صعود پرسپولیس به دور بعد باشد.
منبع: مهر
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین