کد خبر: 176084140
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده گفت : با قدرت از تیم پدیده حمایت می کنیم.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، ابوالفضل انتظاری درباره آینده تیم فوتبال پدیده اظهار داشت: باشگاه پدیده یکی از زیر مجموعه های مهم و اصلی شرکت بزرگ پدیده است که ما نیز وظیفه داریم از آن حمایت کنیم.

وی ادامه داد: این تیم در دوران حیات خود همواره یکی از دغدغه های مهم شرکت پدیده و در اصل سهامداران و مردم خراسان در حوزه ورزش و فوتبال بوده است.
انتظاری افزود: خوشبختانه در حال حاضر یکی از مدیران خوب یعنی وطن‌خواه به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شده است و ان‌شالله در فصل جدید نیز با مدیریت ایشان شرایط بهتری را پیدا خواهد کرد.
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده درباره شایعه عدم تیم داری این شرکت در فصل آتی لیگ برتر نیز گفت: این موضوع صحت ندارد و تا مادامی که شرکت پدیده وجود داشته باشد تیم فوتبال پدیده نیز در فوتبال حضور خواهد داشت.
وی ادامه داد: تیم پدیده یکی از سرمایه های مهم ورزش استان است و باید همه برای کمک به این تیم ورود کنند ما نیز جلساتی را با وطن خواه مدیرعامل باشگاه داشته ایم و به سهم خودمان از این تیم حمایت می کنیم.
انتظاری افزود: در کنار حمایت شرکت پدیده مسئولین استان هم باید پای کار باشند و از این تیم حمایت کنند چرا که پدیده تنها نماینده فوتبال خراسان است و مردم حضور این تیم در لیگ برتر را دوست دارند.
وی درباره وضعیت انتخاب سرمربی این تیم نیز ادامه داد: مسایل دیگر مربوط به باشگاه را باید از وطن خواه به عنوان مدیرعامل سوال کنید اما ما از این تیم حمایت می کنیم.

منبع: فارس
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین