کد خبر: 176084142
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی:

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای بی اساس علیه ایران، این کشور را تهدید فوری علیه تل آویو دانسته و گفت که باید برای مقابله با آن، استراتژی جنگی در بین جنگ ها اجرا شود.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، «موشه یعلون» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی گفت اگر تل‌آویو می‌خواهد در تنش‌های فعلی منطقه پیروز شود، باید «جنگی در بین جنگ‌ها» به راه بیاندازد.

یعلون طی سخنرانی در همایش امنیتی سالانه هرتزیلیا در تل‌آویو گفت: «به این می‌گویند جنگ بین جنگ‌ها. به این مفهوم که به دشمنان خود اجازه ندهی قوی‌تر شوند. ما همه چیز را علنی نمی‌کنیم اما هرکاری برای ممانعت از ارسال سلاح‌های ایرانی به غزه انجام می‌دهیم».


به نوشته روزنامه «جروزالم پست» وی با بیان اینکه مانع رسیدن سلاح از ایران به سوریه و لبنان خواهند شد، تاکید کرد: «وقتی که توانایی‌های آنان را تضعیف کردیم، آنگاه دور بعدی درگیری‌ها را به تعویق انداخته‌ایم».

یعلون با تاکید بر لزوم آماده بودن ارتش رژیم صهیونیستی برای جنگ احتمالی آینده، تهدید کرد اگر زمانی که سمت غزه یا کرانه باختری به آنها حمله شود، اقدامات جدی را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه تهدید فوری و جدی که امروز رژیم صهیونیستی با آن رو به رو است، «ایران و فعالیت‌های ثبات‌زدا در خاورمیانه» است، افزود که بر همگان مشخص است که ما اقداماتی علیه اهداف ایرانی در سوریه انجام می‌دهیم.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی همچنین بر لزوم نزدیک شدن به کشورهای عربی تاکید کرده و گفت منافع مشترک علیه ایران بود که محور عربی سنّی را به رهبری عربستان سعودی، همراه با ما در یک قایق قرار داد.
منبع: فارس
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین