کد خبر: 176084148
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

یک بار دیگر غیبت خرید سنگالی در ترکیب استقلال کاملا حس شد تا غیبت این بازیکن توام شود با ناکامی دیگری برای آبی های پایتخت.

به گزارش چی 24 به نقل از سراج 24:

به گزارش سراج24، مامه تیام با وجود وعده هایی که وینفرد شفر برای حضور در بازی رفت مقابل ذوب آهن داده بود شب گذشته در فولادشهر غایب بزرگ استقلال لقب گرفت تا در غیاب این خرید زمستانی بار دیگر شفر و شاگردانش دست خالی نصف جهان را ترک کنند.

با نگاهی به نمایش نیمه نخست استقلال مقابل ذوب آهن که با برتری مطلق مهمان تهرانی توام بود مسلما اگر یک مهاجم تمام کننده در نوک پیکان تهاجمی استقلال حضور داشت این تیم می توانست با نتیجه بهتری به رختکن برود اما نه خبری از مامه تیام بود نه خبری از جانشین برای این گلزن سنگالی تا مرد آلمانی و دستیارانش بیشتر از همیشه افسوس مصدومیت بدموقع خرید زمستانی خود را بخورند.

تیام که در تمام بازی های آسیایی همین طور بازی های مهم پایان فصل از جمله فینال حذفی با زدن گل های سرنوشت ساز نشان داد هزینه سنگین برای جذب او زیاد غیرمعقول نبود حالا به عنوان مهره گمشده استقلال در مصاف رفت با ذوب آهن با یک ماموریت بزرگ برای بازی برگشت روبرو است، ماموریتی غیرممکن چون میزان مصدومیت این مهاجم سنگالی به شکلی حساس است که ریسک روی استفاده از اومی تواند تبعات سنگینی داشته باشد.

استقلال یک هفته دیگر باید در ورزشگاه آزادی جدال برگشت با ذوب آهن را برگزار کند و از آخرین شانس خود برای رسیدن به جمع هشت تیم برتر آسیا بهره ببرد، جدالی که طرفداران استقلال امیدوار هستند تا تیام به آن بازی برسد و فرشته نجات آنها لقب بگیرد به خصوص که غیر از این مهاجم بازیکن گلزن دیگری در اردوی استقلال دیده نمی شود که بتواند خواسته ها و انتظارات در راه گلزنی را برآورده کند.
منبع: ورزش سه
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین